מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #24482
  נעמה
  משתתף

  ד"ר שלום, בשנה האחרונה יש לי כל מיני תופעות שהולכות ומתווספות: זה התחיל לפני שנה מתחושה שהשפה התחתונה מושפלת מטה, אחכ הגיע חולשה בידיים שגורמת לרעד, אחרי כמה זמן זה הגיע לכל שרירי הגוף שמרגישים חלשים, בנוסף אני מרגישה בעיה של שיווי משקל שלדעתי מגיעה משרירי הצוואר שהם חלשים ותחושה שהראש כבד. אחרי כמה זמן התחילה לי יתר רוק בפה. החולשה הכללית נמשכת כבר מעל חצי שנה וזה מאוד מפריע לי וגם הרוק בפה. עשיתי אקו לב, mri של המוח, EMG ובדיקות דם והכל יצא תקין. אני ממש אובדת עצות ונמאס לי כבר לסבול ולפחד מהתחושות האלה. בנוסף לא יודעת אם יש קשר אבל ש לי כאב בכמה מפרקי האצבעות..

  אשמח לעזרתך ולדעתך מה זה יכול להיות והאם יש עוד בדיקות לעשות..

  #24484
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  מכלול הסימפטומים שלך לא מתאים למחלה נוירולוגית מסויימת. יתכן שמדובר בתלונות שקשורות ללחץ נפשי. כמו כן, כל הבדיקות היו תקינות כך שלא סביר שאת סובלת ממחלה נוירולוגית.
  בברכה
  ד"ר רון דבי
  נוירולוג

  #24504
  נעמה
  משתתף

  בימים האחרונים התחיל לי גם קושי בבליעה, הלכתי לרופא משפחה והוא הציע לעשות בדיקה למיאסטניה גרביס, האם לדעתך הEMG שעשיתי היה אמור להצביע על זה במידה ויש? האם התסמינים מתאימים? אני ממש מפחדת מזה..

  #24512
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  תלוי אם בדיקת EMG שעשית הייתה מכוונת לאבחון של מיאסטניה. כדאי שתעברי הערכה נוירולוגית על ידי נוירולוג, ולא תבצעי בדיקות שונות עקב כל סימפטום. נוירולוג יבדוק אותך ויעריך את מצבך, ויגיד לך איזה בירור את צריכה לעשות במידה ויש צורך בכך.
  בברכה
  ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.