מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    אורח

לפני כשנה עברתי תאונת דרכים. מאז התאונה איני מסוגל להתאפק מלעשות צואה או שתן ואם יש לי ואני לא מזדרז לשירותים, יש לי צמרמורות בגוף, רעידות, וכאבים בצד שמאל.

אציין שבתאונה נפגעתי בגב, בראש וברגל.
    עשיתי בדיקות אורדנמיות והבדיקות לא הראו בעיה אורולוגית, עשיתי M.R.I ע"ש מותני וחוץ משינויים דיסקוגנים מועטים, הכל תקין.
    בדיקת הולכה עצבית הצביעה על רדיקולופטיה בולטת מאוד בגובה S1 דו צדדית ו L5 משמאל. כמו כן- נירופטיה לעצבי הטיביאליס ופרונאליס משמאל.

מעבר לכך, הנויורולוג והאורולוג והנוירוכירורג טוענים שהממצאים הנ"ל לא מסבירים ולא מתאימים למה שאני מרגיש, בזמן שיש לי שתן וצואה, שכן כל הבדיקות יצאו בסדר.
    גם

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    זה מצויין שהבירור היה תקין. יתכן שהתלונות שלך קשורות לסוג של חוסר איזון או רגישות של מערכת העצבים כתוצאה מהחבלה, ולא לממצא שניתן להדגים בבדיקות. לא כל סימפטום ניתן להדגים בבדיקות הקיימות, ולעיתים זה עדיף.

בברכה

ד"ר רון דבי

אלמוני
    אורח

האם יש טיפול, או אפשרות להגיע לממצאים מדוייקים. וכן, האם אפשר להגיע אליך לבדיקה.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

יש טיפולים לסימפטומים. בנוגע לאבחנה מדוייקת, תלוי בממצאי הבדיקה והבירור, או שכן או שלא. בנוגע לביקור תוכל לתאם עם מזכירות הרצליה מדיקל סנטר טל: 09-9592555
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.