מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אורית
    משתתף

שלום, שמי אורית, בת 34. לפני כחצי שנה התחלתי להרגיש מידי פעם חוסר יציבות בעמידה, ממש נידנוד. הופנתי לרופא א.א.ג שהוא ערך בדיקות יסודיות ורבות כמו : BERA, בדיקות שמיעה, בדיקות דם, בדיקות יציבות ועוד ועוד וגם כאלה שלא בסל התרופות ואני שילמתי עליהם. בכל אופן לאחר שהכל יצא תקין הוחלט על MRI ששם נמצאה ציסטה ארכנואידלית בגזע המוח, צד ימין הדוחקת קלות עצבים 7-11 ללא פגיעה במח הקטן או בגזע המח. פניתי לנירוכירורג שלדעתו הציסטה היא מולדת ומיקומה בהחלט מתאים לסימפטומים אך לדעתו לא צריך כרגע ניתוח כי זה לא נראה כל כך נורא וגם לדעתו הנדנדים לא מהציסטה. הבעיה היא שזה נורא !!! כשאני עומדת והולכת אני מרגישה את עצמי זזה רק כשאני יושבת או בתנועה מסתכלת באופק אני לא מרגישה שום כלום והכל כרגיל. פניתי לרופא נשים חשבתי אולי הבעיה היא הורמונלית וגם לרופא עיניים אבל הכל תקין.
    שאלתי היא כזאת: מה לעשות ? האם כדאי לגשת לניתוח ? ואולי רק שאיבה של הנוזל על מנת להקל עלי ?

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום

בנוגע לניתוח עליך להתייעץ עם הנוירוכירורג. לא בטוח כמובן שהתלונות שלך מקורן מהציסטה. יתכן בכל זאת שמדובר בבעיה וסטיבולרית (אוזן פנימית), לכן הייתי מציע שתנסי לפחות ניסיון טיפולי במרפאת סחרחורת (יש כמעט בכל בית חולים במסגרת מרפאת א.א.ג או נוירולוגית), לפני שאת מחליטה על טיפולים מסובכים יותר.

בברכה

ד"ר דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.