מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    א.
    משתתף

ד"ר רון דבי הנכבד שלום!
    לפני כשנה וחצי החלפתי שיניים מכספית. למחרת חשתי רעד, קור בגפיים ובחילות. לאחר כשבוע הופיע נימול בידיים וברגליים, תחושת ערפול וחולשה. הנימול התבטא בעיקר בכף רגל שמאל וכף יד שמאל, ונחלש בהדרגה במשך מספר חודשים. בתקופת הקיץ , לאחר טיפול שיניים נוסף, החל נימול עז בכף יד ימין, אשר התפשט לשתי הרגליים. כן החלה תחושת אי יציבות, שלפיה רגל שמאל נוקשה יותר, ולכן התחושה היא שרגל זו קצרה יותר מרגל ימין. במשך תקופה זו אני צולעת, ומתקשה לדרוך על רגל שמאל. קיים כאב לאורך רגל שמאל מן הגב עד לכף הרגל, ותחושת כאב ונוקשות באיזור הברך. במקביל קיים כאב קל ורגישות לצד מרפק יד שמאל עד לתחילת כף היד. לעתים (בלילות) קיימת תחושת הרדמות של הידיים. כן סובלת מקשיים קוגניטיביים, תשישות, חולשה, רגישות בשרירים ופרקים, רגישות קיצונית לקור, לעתים כאבי ראש , יובש בעיניים וטשטוש ראיה. אני בעיקר מאד מוטרדת מן הצליעה, חוסר היציבות, והחולשה של רגל שמאל. בקרתי אצל נוירולוג בקופ"ח, אשר על סמך בדיקה גופנית קבע , כי לא מצא ממצא נוירולוגי שמסביר את התופעות בעיניים. ושלח אותי לבדיקת עיניים, אשר היתה תקינה. אתמול בקרתי אצל אורטופד אשר אמר, כי ישנה דלקת בברך. על אף זאת אני חוששת מאד מכך שהצליעה וחוסר היציבות נובעים מסיבה נוירולוגית. האם אפשר כי זו תוצאה של פגיעת כספית? אודה מאד מאד לדעתך המלומדת.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    התיאור לא נשמע כמו הרעלת כספית. לגבי מקור הבעיה, מאחר שהנוירולוג לא מצא בעיה נוירולוגית, אז סביר שאין מדובר במחלה נוירולוגית. במידה והבעיה תמשיך, ולא תמצא גם בעיה אורתופדית, אז כדאי אולי שתבדקי שוב על ידי נוירולוג לראות אם משהו השתנה בבדיקה שלך.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.