מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #24884
  סיגל
  משתתף

  היי חייבת עזרה לפני שאני משתגעת , לפני חצי שנה התחל לקפוץ לי שריר מעל הברך. חייבת לציין שקפיצות שרירים תמיד הרגשתי זה לא משהו חדש עבורי קפיצות שהיו לכמה רגעים והפסיק,ו אך מכוון שהקפיצה לא הפסיקה התחלתי לקרוא בד"ר גוגל ונכנסתי לסרטים חמישה ימים אחכ הגעתי לנוירולוג בבדיקה שעשה אמר שלא מצא משהו וזה שפירי.מאחר והקפיצות המשיכו רמת החרדה עלתה התחלתי להרגיש בעוד מקומות השריר מעל הברך נרגע אבל אז שריר השוק התחיל לקפוץ. התקף חרדה והגעתי לבית חוליםשוחררתי משם ללא בדיקה נוירולגית עם הבחנה של התקף חרדה. הגעתי לפסיאטר שנתן לי ציפאלקס וחצי לוריוון. חצי שנה אני חיה בפחד ובחרדה שמנהלת אותי אין לי בנוסף חולשה בשרירים אני עושה 4 פעמים בשבוע כושר. האם יכול להיות מצב שבאמת אין לי כלום וזה רק החרדה מוגברת אם יש מחלה יש מצב שגם אחרי חצי שנה של קפיצות אין עוד סימנים של חולשה. בבקשה חייבת תשובה.

  #24897
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  נבדקת על ידי נוירולוג שלא מצא בעיה נוירולוגית. חלף זמן, ולא התפתחה חולשת שרירים. סביר שהחרדה מחמירה את הקפיצות. לכן, את צריכה כנראה עזרה וטיפול בעניין החרדה, וגם לשכנע את עצמך לרדת מהעץ של מחלה נוירולוגית.
  כל טוב,
  ד"ר רון דבי

  #24930
  סיגל
  משתתף

  תודה רבה דר על המענה.
  בכל אופן יש לי אצלך תור בשבוע הבא מקווה שאז תוכל ללרגיע את חששותיי.
  מטריד ומלחיץ מאוד שהפסיקולציה בשוק בתחושה שלי לא מפסיקה. אני כבר חצי שנה האם גם במצב כזה זה שפירי? כמה זמן יכול להמשך מצב כזה ? האם יש אנשים שחיים ככה?

  #24932
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  ברור, ככל שהפסיקולציות נמשכות זמן רב יותר זה רק תומך בכך שמדובר בתופעה שפירה. אילו היה מדובר במחלה נוירולוגית היו מתפתחים כבר סימנים נוספים.
  בברכה
  ד"ר רון דבי
  נוירולוג

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.