מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אסף
    משתתף

היי דוקטור אני סובל כבר כמה ימים מכאב בשרירים. לפעמים אני מרגיש נימול וקצת שורף לי החלק העליון של הגוף.
    כמובן שחיפשתי באינטרנט את התסמינים של ניוון שרירים והכל התחיל. ועכשיו אני חרד באופן קיצוני על כך שיש לי. אני בחור שרירי מתעמל באופן סדיר ואפילו היום הייתי באימון בחדר כושר והנפתי ודחקתי אותם משקלים שאני עושה תמיד. אבל בכל זאת אני מרגיש אץ הכאבים בגב וגם בשאר השרירים וגם שעשיתי טירובי אחרי האימון כאב לי הגב. האם תוכל לעזור לי? האם מישהו שהוא חולה במחלה מסוגל להתאמן או שכבר מההתחלה לא? אני מאוד מודאג וחסר נחת ולא יודע מה לעשות.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    כאבי שרירים הם תופעה שכיחה. מחלת ניוון שרירים מתבטאת החולשה ובניוון של השרירים, ואז יש גם קושי לבצע פעילות עם השרירים.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

אסף
    משתתף

אז אתה חושב שאין לי? הייתי אצל רופא והוא אמר שלדעתו זה לא משהו רציני כי לפי התיאור שלי והבדיקת דופק וכו הכל תקין והסיפור לא תואם למשהו רציני. קראתי באינטרנט על שניוון שרירים גורם לאובדן תחושה מזה אומר? איך זה נצבטא? אני פתאום מתחיל להרגיש שאני לא מצליח לחוש בדברים וההרגשה שונה פתאום.

אסף
    משתתף

אני מרגיש גם מעין חולשה כזאת

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    ניוון שרירים לא גורם להפרעת תחושה. תחושת חולשה כללית אינה מעידה על ניוון שרירים.יכול להיות שאתה גם נכנס למצב לחץ עקב החשש ואז הסימפטומים שלך מתגברים.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.