מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #24660
  מעיין
  משתתף

  שלום דר,
  כבר במשך שנה וחצי סובלת מחולשה ברגליים שבא והולכת, כשישנה יש קשי הליכה, אם אני בכוח לא אמשיך את כף הרגל אז פשוט אגרור אותה, ולפעמים יש גם בידיים. יש לי גם כאבי גב תחתון כאבים מאוד חזקים אם אני יושבת הרבה זמן, או אם אני בשכיבה על הגב אז ההרגשה שמישהו יושב עלי ומקרין לגב התחתון. עשיתי ב וולפסון בדיקות אי אמ ג'י ברגליים וידיים יצא תקין, כנ"ל אמ אר רי עמוד שידרה – תקין. עוד סימפטום שקשה לי לבטא את עצמי בצורה ברורה מול אנשים, עלולה לשכוח מילים או איך לנסח משפט בצורה ברורה ואנשים לא מבינים אותי, למרות שבמחשבה אני כן יודעת איך לנסח… היום נהיו לי ממש כאבים בגב תחתון והכאב התפשט ממש לרגל ימין, כאבים איומים שלא יכולתי לא לבכות כאילו מישהו מנסה ללחוץ לי על הרגל כאב שרירים חזקים , ובכל תזוזה כאבים בגב תחתון באיזור הזנב..כשיש לי חולשה ברגליים השרירים נוקשים מאוד ולפעמים יש כיווצים, וגם בלילות לפעמים יש כאבים ברגליים אבל נסבלים. הרופא חושב שזה בגלל הדיסטוניה שלי שזה קשור למינונים אבל זה לא, זה אחר אני מכירה את הגוף שלי . מטופלת כבר יותר מדי שנים ב דופיקר ומגיב מצוין. ! אני כבר חצי שנה מחכה לתור אלייך.. מה אתה ממליץ לעשות בינתיים?

  #24661
  מעיין
  משתתף

  אתה תקוותי האחרונה, חשוב לציין שעברתי חיסון לשפעת פעם ראשונה לפני שנה וחצי ומאז הכל התחיל… הכל יכול להיות מחלה אוטואימונית? הנוירולוג חושב בגלל שאני בחרדות יש לי את החולשה הזאת ונותן לי תרופות הרגעה שניסיתי גם אותן, מן הסתם מי לא יהיה במצב רוח ירוד כשיש לך בעיה שאני סובלת ממנה ואני לא מקבלת טיפול. זה מפריעה לי ביום יום מבחינה פיזית, דיבור, אני עייפה כל הזמן, לא מרוכזת בעיות זיכרון, קושי בקליטת מידע..

  #24666
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום,
  דיסטוניה יכולה לערב שרירים רבים, כך שההסתמנות יכולה להיות מאוד רחבה. בכל אופן, מאחר שה- EMG יצא תקין, אז סביר שאין בעיה משמעותית של מערכת העצבים ההיקפית. את יכולה בינתיים לנסות לקחת תרופות שמרפות את השרירים או ההתכווצויות. תוכלי להתייעץ בעניין עם נוירולוג בקופה.
  בברכה
  ד"ר רון דבי

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.