מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Tali
    משתתף

ד"ר שלום רב,

לפני כחודשיים וחצי ביצעתי למיטב זכרוני emg ו nct בעקבות הירדמויות בלתי פוסקות בידיים. יש לי גם רעד בידיים, שלא נמצא לו מקור נוירולוגי. מחמיר במצבי לחץ.
    למיטב ידיעתי הבדיקה הייתה תקינה והנימולים הלכו ופחתו (ברקע גם היו וישנם קשיי בליעה שלא נמצאה להם תשובה רפואית, הייתי אצל אאג, עשיתי גסטרוסקופיה, הכול ב"ה תקין). כמו כן לפני כחצי שנה עברתי מספר אירועי נימולים בצד שמאל בפנים, עשו לי mri וcta למוח ולעמוד שדרה צווארי, וכמובן אי אלו בדיקות נוירולוגיות על ידי מספר נוירולוגים, הכול תקין.
    מרגישה מעט חלשה בתקופה האחרונה, אבל לא יודעת להצביע האם זה בגלל החששות הרפואיים שהוכנסתי אליהם למרות גילי הצעיר (31) או האם זו חולשה אובייקטיבית. אתמול בלילה התחילה לי תופעה מוזרה – מעין גלים מהירים על פני העור בצד הימני העליון של הברך, מרוב לחץ הסרטתי את התנודות, והסרטון רצ"ב.
    עיון קצר בגוגל העלה כמובן את האופציה המפחידה מכולן (או בין המפחידות) als.
    אני מבינה שיכול להיות שהעובדה שביצעתי בזמנו emg יכולה להרגיע אותי, אבל מרוב הלחץ, אני לא בדיוק זוכרת בוודאות האם אכן ביצעתי את 2 הבדיקות, ומצרפת את תוצאות הבדיקה על מנת שתסייע לי להבין איזה בדיקות נערכו לי.
    אשמח לדעת בוודאות אילו בדיקות ביצעתי, ומה הסיכוי שיש לי als בהינתן זה שהבדיקה דאז בוצעה בכלל בידיים והקפיצת שריר היא בברך/ירך.

כמובן שאקבע תור לנוירולוג, אבל תוהה מה רמת הדחיפות.
    מודה מראש.
    טלי.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.