מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #19551
    אמא
    משתתף

    שלום:
    בתי בת 17 החלה לקחת חצי כדור של 25 מ"ג טופומקס בשל מיגרנות.
    לאחר מספר ימים החלה להתלונן על הבזקים של טשטוש ראייה. אתמול היו לה טשטושי ראייה לאורך היום מספר פעמים. כל פעם למספר שניות.
    האם תוכל להמשיך בטיפול עם טופומקס?
    האם זה תלוי מה יאמר רופא עיניים?
    האם זה עניין של הסתגלות לתרופה?
    מעבר לטשטושי ראייה היא חשה עייפות, ובהתעוררות דופק מעט מהיר (80-90) שאחר כך חוזר לנורמה.
    תודה על ההתייחסות,
    אמא מודאגת

    #19558
    דר רון דבי
    מנהל בפורום

    שלום
    לא נשמע כסיבה לדאגה. טשטוש ראייה יכול להיות גם כחלק ממיגרנה. בכל אופן אם התופעה החלה לאחר השימוש בטופמקס, יתכן שזו הסיבה. אם התופעה נמשכת, ורופא העיניים לא מצא בעיה בעיניים, אז כדאי להתייעץ עם הנויורלוג שרשם את התרופה, ואולי להפסיק את התרופה ולראות אם התופעה תחלוף.

    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.