מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    חנה
    משתתף

שלום
    אני בת51.כשנתיים סובלת מטינטון קשה שמורגש בראש.בתחילה החל עם כאב ראש אחורי עם הזמן הכאב חלך
    ף אבל הרעש המשיך.כל הרופאים התיחסו רק לרעש החליטו שזה טינטון ומכאן למערכת בדיקותבדיקת שמיעה תקינה .mri תקין .ואולטראסאונד של כלי דם בצואר.עוד עברתי דיקור .ועוד טיפולים שונים.ללא שינומ ואפ החמרה.בשונה מעינטון רגיל רעש לא ממסך לי את שלי .אני צריכה שקט.זה דומה יותר למיגרנה שמפריע בה רעש ואור.מה עוד שהטינטון מתחזק ומתחזק כמו שמתנהגת מעגרנה.כל אותו זמן יש לי לחץ בראש שמתחזק מרגע לרגע.
    שאלה שלי.הטינטון בא כמו התקף ליום או יומיים ואז עוזב ליומיים או 3 ושוב חוזר.האם יש מצב שכל זה הוא בעצם צורה אחרת של מיגרנה?בכל זמן ההתקף אין לי סחרחורות.לפעמים נראנ לי שאני לא רואה טוב.אם יש דבר כזה?האם תרופה נגד מיגרנה תפתור את הבעיה?
    ניסיתח את האקסידול אבל הקל מעט מאד..

אקוה לתשובה טובה עם קצת תקוה .כי אני כבר מיואשת.
    תודה .

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום,
    יכול להיות אם כי יחסית נדיר שהתקפי מיגרנה ילוו בטינטון. האפשרות קיימת, לא ניתן לשלול אותה, אך גם לא להוכיח בוודאות, כי כל הבדיקות תקינות (גם במיגרנה הבדיקות תקינות), וגם הכאבים חלפו, כך שתיאורטית אולי מדובר בתופעה הקשורה למיגרנה. לדעתי, האפשרות היחידה היא שתנסי תרופות ייחודיות למיגרנה בעת ההתקף, ממש כשמתחיל ותראי אם עוזר. זה גם ייתן כיוון אם אכן מדובר בתופעה דמויית מיגרנה.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.