מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    eyalgo
    משתתף

שלום רב,
    אני בחור בן 32 ללא מחלות ידועות.

לפני כ 10 שנים לאחר בלימה חזקה עם הרכב
    החלו כאבי צוואר וטרפזים כרוניים
    שמקרינים לראש וגורמיםגם לכאבי ראש חזקים.

לאורך כל השנים כל הבדיקות – MRI צוואר, EMG, בדיקות דם וכו' הכל תקין. בצילום יישור לורדוזיס צווארי. בדיקות ראומטולוגים לא מצאו מחלה ראומטית.
    כיום הצוואר תפוס באופן תמידי כך שיכול לכופף אותו כלפי מטה/מעלה רק כ 10-20 מעלות.
    כל כיפוף הצוואר גורם לי מיד לכאב ואחר כך לכאב ראש.
    גם הרמה של שקית במשקל של 1 קילו! גורמת לכאב בטרפז שמקרין לצוואר ולראש וגורם לכאב ראש.
    לפיכך, סובל מכאבי ראש כמעט כל יום ולוקח מדי יום כבר שנים כ 2 אקמול/אופטלגין זאת למרות שנמנע ממאמצים. אם ארים כל יום 2 קילו אצטרך 6 אופטלגין…
    פיזיותרפיה של מתיחות רק החמירה את הכאב.
    מסאזים רק מקלים ליום אבל לא פותרים את הבעיה.
    טיפול בציפרלקס חצי שנה לא השפיע ( אינני סובל מדכאון או חרדה אבל הרופא התעקש שזה יעזור ).

ברצוני לשאול
    1. האם לתופעה זאת ולכאבי הראש הכרוניים יכול לעזור כדור אלטרולט במינון של 10 מג?
    אציין כי לפני שנה לקחתי 10 מג במשך 10 ימים אבל הוא גרם לי לעייפות קיצונית והפסקתי. לא היתה השפעה על הכאב.
    במידה ולדעתך 10 מג אלטרולט בכל זאת יכול לסייע כבר במינון נמוך זה אשקול לנסות שוב ולהתעקש ואולי לאחר חודש העייפות תחלוף והכדור ישפיע? במידה וצריך מינון גבוה יותר אז חושש שלא אסתדר איתו.
    2. במידה ואלטרולט לא מתאים לדעתך האם עדיף משהו אחר? ליריקה?
    3. חשוב לי מאוד לדעת – האם טיפול בלייזר רך בבית, כמו במכשיר של BCURE
    יכול לסייע לשחרור הצוואר והכאבים?
    האם יש בזה סיכון??

המון המון תודות!!!

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום

סביר להניח שמקור הכאבים שלך הוא שרירי. אלטרולט יכול לעזור. אם 10 מ"ג גורם לך לתופעות לוואי, אתה יכול להתחיל עם חצי כדור. ליריקה גם יכול לעזור. לגבי לייזר, אין לי מידע מדוייק, תמיד אפשר לנסות ולראות.

בברכה

ד"ר רון דבי

eyalgo
    משתתף

המון תודות על תשובתך

לגבי אלטרולט. יש סיכוי סביר שאלטרולט במינון של 10 מג יעזור נגד כאבי ראש צוואר כרוניים?
    או שככל הנראה אזדקק למינונים גבוהים יותר של 25-50 מג??
    חשוב לי לדעת זאת היות וכאמור כבר ב 10 מג הרגשתי חולשה וגם היות ואני סובל מפעימות מוקדמות ( הלב בריא ) אבל זה יכול מעט להחמיר אותן ( למרות שהקרדיולוג אמר שעם 10 מג אין לו בעיה)
    מה דעתך?
    שוב המון תודה!

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    10 מ"ג אלטרולט בהחלט יכול לעזור. לכאבים שריריים הרבה פעמים מינון קטן עוזר. לעיתים יש צורך להעלות את המינון, אך הרבה פעמים 10 מ"ג עושים את העבודה.

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.