מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    MIRIT
    משתתף

שלום רב
    ברצוני לשואל איזה בדיקה הכי אמינה ויכולה לתת מענה לרעד וטיקים?מלבד בדיקה גופני
    יש לציין קיימת מחלה ניורלגית ברקע,אך לא קשורה למשפחה של מחלות בעצבים,עשיתי עשרות EMG וגם הולכות חשמליות עצבים תקינים,
    CPK באלפים סביבות 3-4 אלףלפעמים פחות

האם EEG יוכל לעזור באבחון?הבנתי שיש קשר בין דופאמין לזה
    זה פשוט הולך ומחמיר מאוד עד מצב שמחזיקה כוס עם מיים פשוט המיים נשפכים מעט והטיקים נוראים ברוב אזורי הגוף וקשים מאוד ומשבשים את מהלך החיים ותיפקודיו

אשמח למענה ואולי דרך טובה ונכונה לטיפול אשר יפתור בעיה זאת ויוכל להחזיר לי קצת תפקוד לחיי

אני ממש חסרת אונים ויש המון קפיצות שרירים ורעד גם במנוחה וגם בשינה זה תמיד נמצא
    זאת הרגשה שבפנים ממש כמו דופק נוסף עשיתי את כול הבדיקות ממש הכול היחידה שלא זה EEG האם תוכל לקחת אותי לכיון בדיקה שאכן תעזור לי בזה בלראות את תהליכי המוח או עמוד שידרה הבנתי שחומרים כמו דופאמין סרטונין ושאר הדברים קשורים לזה אבל גם זה לא עזר חוץ מתרופות חוסמי דופאמין או הפרשה של דופאמין זה עדיין לא ניסתי אשמח באמת לכיון לעזרה זה ממש לא נעים ומציק בגוף תחושה לא נעימה

תודה שוב

תודה

MIRIT
    משתתף

פשוט חבל שככה מזלזלים ולא עונים לתשובה זה חשוב מאוד אני אשמח לדעה

תודה

MIRIT
    משתתף

ד"ר רון אתה יכול בבקשה לתת לי דעה המלצה לאיזה בדיקה לפנות זה כול כך מפריע לי בתפקוד היומי וסבל נוראי

תודה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    אין בדיקות ספציפיות לטיקים, האבחנה מתבססח על הבדיקה הנוירולוגית. לא לכל סימפטום יש בדיקה ספציפית. בנוגע לאבחנה במקרה שלך ולדרכי הטיפול עליך להתייעץ עם נוירולוג.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.