מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שגיא
    משתתף

דר רון דבי היקר אני רושם לך כי לצערי אני ממשיך להידרדר.התחושה היא פשוט שזרימת הדם בשרירים בעייתית.הייתי אצל רופא כלי דם אך אני יודע שזה יכול להופיע בתסמונת תשישות כרונית ודומיה.אני סובל יותר ויותר מכאב ראש מעל האוזניים אישטושי ראייה וטיקים בעיניים שמגברים במאמץ הכי קטן,בחילה ,כיווץ שרירי הפנים הצוואר והשכמות,טיקים וכיווצים בשרירים,חולשת שרירים קשה ורעד בזמן ביצוע פעולה.מופיעות אותן נקודות לבנות מתחת לידיים כאילו זרימת הדם איטית או לא תקינה.כאב הראש והצוואר מלווה כל היום וכאשר קם משינה יש נוקשות חזקה מאוד של השרירים וכאשר נעמד מתחילים נימולים בגוף.אני הולך ונחלש ולא מתפקד.האם יכול להיות איזושהיא בעייה של זרימת דם בשרירים.הצדעיים והפנים מכווצים,אחמפוטנציה מוחלטת,עיקצוצים בגוף.איני יודע מה לעשות היעולת התפקודית שלי פשוט צונחת.זה כאילו שיש מעורבות של מערכת העצבים,מערכת הדם והעיכול והמערכת האנדוקרינית אך בשום בדיקה זה לא בא לידי ביטוי.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא שלום
    כפי שאמרתי לך העבר, אם מדובר היה במחלה שגורמת לנזק לרקמה כזו או אחרת בגוף זה היה בא לידי ביטוי בבדיקה כזו או אחרת בשלב זה או אחר. זה לא קרה במקרה שלך, ולדעתי גם לא יקרה. לכן, אתה צריך להתרכז בטיפול, רצוי להערכתי בתחום הנפשי.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.