מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    מיכל
    משתתף

שלום, אני בת 32. כחודש סובלת מירידה בחוש הטעם. בנוסף, לפני שבוע התחלתי להרגיש צריבה בלשון. לפעמים כאילו הרגשה של כוויה, לפעמים ממש שורף ולפעמים הרגשה של קרירות כזו בפה כמו אחרי שמצחצחים שיניים, הרגשה של רעננות. ההרגשה כבר קיימת שבוע וזו הרגשה לא נעימה, כמו כן עדיין ישנה ירידה בחוש הטעם. בנוסף, אחרי סיום הארוחה לא נשאר לי טעם של אוכל בפה הרגשה של רעננות. הייתי אצל רופאת המשפחה שלא מצאה משהו מיוחד על הלשון. קצת חספוס בלשון, נתנה לי משחת דקטרין שלאחר 3 ימים לא היה שיפור. ההרגשה של הצריבה לפעמים מופיעה בכל הפה. התופעה מאוד מלחיצה אותי ואני נכנסת לחרדות בגלל זה. כל היום אני מרגישה תחושה של שריפה בפה בעוצמות שונות לפעמים הרגשת צריבה נקודתית בלשון יותר בצד שמאל, לפעמים במרכז הלשון, לפעמים כל הפה שורף, לפעמים הרגשת קרירות בפה. ממה הדבר יכול לנבוע? אני ממש בחרדות שחס וחלילה יש לי גידול במוח. התור שלי לנוירולוג רק בעוד חודש ואני ממש בחרדה עד אז

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום,
    ישנה תופעה נוירולוגית המתבטאת בהפרעת תחושה, בד"כ תחושת שריפה בפה, ללא סיבה ידועה, אבל זו תופעה לא מסוכנת אלא לא נעימה. בכל אופן, את צריכה לפנות לנוירולוג על מנת שיבדוק ויעריך מה הסיבה לכך.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מיכל
    משתתף

תודה על המענה. האם התופעה הזו יכולה גם לגרום לכך שבזמן שאני אוכלת מאכלים פיקנטים, לא חריפים אני מרגישה ממש שריפה בלשון ובפה כאילו אכלתי משהו מאוד חריף? גם כשאני אוכלת ארטיק או גלידה מייד אחרי שאני מסיימת מתחילה לי שריפה חזקה בלשון כמו כוויה. האם התסמינים האלה מתאימים לבעיה הנוירולוגית אותה תיארת? האם התופעה הזו יכולה להיגרם מגידול במוח חס וחלילה? אני ממש חרדה בעניין הזה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

יכול להיות. מדובר בסוג של הפרעת תחושה. בכל אופן, כדאי שתתייעצי עם נוירולוג.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מיכל
    משתתף

האם התופעות שאני מתארת יכולות להיות קשורות גם לגידול במוח?

דר רון דבי
    מנהל בפורום

סימפטומים אלה אינם אופיינים לגידול במוח.

מיכל
    משתתף

אני ממש מודה לך!!

מיכל
    משתתף

אני ממש מודה לך!!

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.