מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    yair
    משתתף

שלום

מזה כמה חודשים שאני לאורך כל היום "ישנוני" למעט מס' שעות קטן של עירות רגילה, ישנוני. למרות שאני לא ישן ממש, ואפילו אני מסוגל לעשות באותו זמן פעולות מסויימות לפעמים אפילו של קריאה או אפילו הליכה ובכל זאת הראש שלי נמצא בעצם במצב של שינה.
    המצב שינה מתבטא בכך :
    – נשימות כבדות ועמוקות שאני בדר"כ נושם רק כשאני ישן שינה עמוקה. כך לאורך כל היום.
    – אפטיות לסימנים חיצוניים כגון קולות צלצול טלפון, אני שומע את הקולות אבל לא מייד מגיב לפעמים רק אחרי דקה או שתיים.
    – עיניים מרגישות בכל כמה דקות צורך להסגר ולהתגלגל כלפי מעלה כמו במצב שינה.
    – לא מסוגל להתרכז ממש במשימות.
    בנוסף יש לי סימפטומים נוספים שלא היו לי קודם:
    – צוואר נוקשה ותפוס.
    – הרגשת נימול (קלה) בפנים ובעיקר בשפתיים. כמו שמרגישים כשהיד נרדמת אחרי אי זרימת דם.
    – חוסר שיווי משקל בהליכה ואי הבחנה לפעמים בקווי המתאר של חפצים שגורמים לי לפעמים כמעט להתנגש בחפצים שבדרך. (סימפטום קל – לא ממש שאני לא יכול ללכת קורה רק קצת).
    בנוסף יש לי לפעמים בעיקר אחרי שינת צהריים, בעייה להתעורר שלא היתה לי קודם. אם אני ישן 2 שעות בצהרים או ערב, אני לפעמים מרגיש שההכרה לא חוזרת אליי. אני אומר לעצמי (מבפנים בלי קול) בבקשה תתעורר בבקשה תתעורר כך לפעמים חצי שעה או שעה עד שאני אכן ההכרה חוזרת אלי ואני קם.
    אנשים שראו אותי ככה שאני פתאום סוגר עיניים ומתחיל לנשום נשימות עמוקות של שינה, באמצע שום דבר, אפילו באמצע ארוחה, אמרו לי שזה "מפחיד". במצבי אני לא יכול לעבוד. חוץ מזה אני ישן טוב נרדם, וישן בדר"כ 8 או 9 שעות בלילה ועוד 2 אחהצ. חוצמזה, גם כן אין לי כאבי ראש מיוחדים, פשוט ישנוניות כמתואר. אגב, בן 40.
    מה זה יכול להיות? מה עלי לעשות?

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    הסימפטומים שאתה מתאר לא מתיישבים למחלה או אבחנה נוירולוגית ספציפית.
    בכל אופן כדאי שתבדק על ידי נוירולוג על מנת לשלול בעיה בתחום זה, וגם עם רופא פנימאי לשלול בעיה ססטמית.
    בברכה
    ד'ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.