מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #22629
  Sagiv
  משתתף

  לפניי יומיים-שלושה בערך ישבתי עם מאוורר טורבו שהיה מכוון עליי, די קרוב, והמזגן בחדר ליד היה פועל והגיע לחדר שלי(כן, טיפשי מאוד אבל בחדר שלי מאוד מאוד חם בלי מזגן ומאוורר). פתאום התחלתי להרגיש כאבים בחלק השמאלי והעליון של החזה. הכאב הפתאומי נמשך במשך שעה פחות או יותר, זה היה כאב די רציני. הרגיש כאילו האזור העליון וליד הפטמה השמאלית(לא בפטמה עצמה, רק משתמש בה כדי לתאר מיקום מוערך) ובכתף. לאחר מכן נשכבתי על הספה עם כרית די גדולה והשתמשתי בה להפעיל לחץ על האזור של הכתף. כתוצאה מכך נראה כי הכאב נרגע ואז הצלחתי להירדם. בבוקר התעוררתי ואחרי כמה דקות התחילו לי הכאבים באזור הכתף פעם נוספת. אפשר להרגיש סוג של הרגשה תפוסה בחלק האחורי של הכתף.
  הכאבים באים בצורה רנדומלית בתחילת היום קצת אחרי שאני מתעורר אבל נרגעים ומופיעים שוב בהליכה יחסית מהירה וכשאני מרים דברים כבדים(גם אז, פשוט מרגישים כאב קצת מציק, לא משהו רציני). כשאני נשכבמתכופףיושב בצורה מכופפת אני מרגיש כאב באזור שליד הפטמה וטיפה מעלייה, הרגשה תפוסה כזו, לא כאב חד.
  היום זה נרגע קצת ורק אם אני נושם ממש עמוק אני מרגיש כאב, אבל גם הוא עמום.
  עוד משהו ששמתי לב אליו ואני די בטוח שהוא חדש – כשאני מזיז את אזור הכתף בצורה מכוונת ועושה סוג של מעגלים, מעין תרגיל חימום כזה, אני שומע קליקים בחלק האחורי שלה(ששמתי לב שחלק ממקור הכאב הוא שם).
  מה זה יכול להיות ?

  #22631
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  נשמע כמו כאב מקומי באיזור הכתף ולא כבעיה נוירולוגית. במידה והכאב ימשיך כדאי שתפנה לאורתופד.
  בברכה
  ד"ר רון דבי
  נוירולוג

  #22645
  Sagiv
  משתתף

  תודה רבה על המענה המהיר.
  יש סיכוי למקור לבבי לדעתך ? כי שאלתי בפורום אחר והוא אמר לי לפנות לחדר המיון בבית החולים הקרוב אליי כדי לשלול מקור לבבי.

  #22652
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  לא נשמע כבעיה לבבית, אבל כדאי שתתייעץ עם הרופא שלך.
  בברכה
  ד"ר רון דבי
  נוירולוג

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.