מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    גילי
    משתתף

שלום ד"ר. לפני כשבועיים וחצי התחילו לי כאבי בטן באזור הטבור וימינה. אחרי שבוע הרגשתי גם כאבים בצלעות שבצד ימין והתחלתי להרגיש שאני לא יכול ללכת מהר בגלל הרגשת מתיחה בבטן. רופא משפחה שבדק אותי על ידי לחיצות בבטן ששכבתי ולא הרגשתי כאבים וגם אמרתי לו שאין לי בעיה של יציאות ואין לי בעיה של הקאות או אחר וגם לא מצא בעיה בבדיקות שעשיתי אמר לי שזה בעיה של שרירים וזה יעבור. אך גם בשבוע השלישי, כעת, המצב שלי החמיר וקשה לי לישון מהכאבים או לעמוד זמן רב. אחרי שאני עומד במשך חצי שעה עד שעה אני צריך לשבת לנוח כי א מרגיש את הכאבים בבטן וגם אף בגב ובצלעות של צד ימין בלבד. הרוקח נתן לי משחה פריזינג ג'ל לטיפול והקלה על כאבים כגון שרירים ודלקות, שאני מורח אותה על האזורים שכואב לי ואז תוך שתי דקות זה מקל לי מאוד את הכאבים ואני יכול לישון או ללכת. הכאבים בבטן שאני מרגיש אחרי ההליכה הם כמו של מתיחה או קרע בשריר. כעת הרופא נתן לי לעשות אולטרה סאונד של הבטן העליונה והכליות אחרי שביקשתי ממנו לעשות צילום לראות אם יש לי משהו. מה דעתך אני צריך לעשות כדי לדעת מה יש לי בוודאות ושאין לי משהו רציני וכדי שהכאבים יעלמו ומה לעשות כדי שאוכל לחזור ולתפקד כמו לפני הבעיה הזו? יש לציין שעד לפני הבעיה הזו הייתי אדם בריא, רזה יחסית. אני לא עושה ספורט כך שאני לא יודע מאיפה הכאב הזה הגיע. אולי לפני שבועיים וחצי נרדמתי בצורה לא טובה, בישיבה לכשעה. הלכתי לפני שבוע וחצי למשך שעה אך זה לא משהו מיוחד ואף פעם לא הייתי מוגבל ככה כמו בזמן האחרון.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    לא נשמע כבעיה נוירולוגית.
    יתכן מתיחה של השרירים או הרקמות הרכות.
    תנסה אולי תוסף מגנזיום שעשוי להרפות את השרירים.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.