מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #17398
  tali almi
  משתתף

  לפני כחמישה חודשים החלו לי כאבים בבית השחי בצד ימין. הכאבים התפתחו ליד ימין, כאשר יש לי גם תחושות נימול – באצבעות, ביד וגם בגולגולת ולפעמים במקומות נוספים אבל פחות. יש לי גם כאבים יותר עמוקים, כאילו של סימן כחול, במרפק ובכלל בעוד מקומות ביד ימין.
  בעיות בשד נשללו לאחר אמ אר איי, כך שזה לא קשור. אני לוקחת תרופה אנטי דלקתית בהוראת הרופאה כחודש וזה מקטין את הכאב אך הנימול לא עובר. בדיקות דם מקיפות ביותר יצאו תקינות. יש לי תור לנוירולוג עוד שבועיים אבל הייתי שמחה לדעת מה האפשרויות שיכולות להסביר תופעות אלו. האם זה מאוד מדאיג? הרופאה אמרה שנראה לה שיש לחץ על העצבים, האם יכול להיות (וסביר) שזה גידול בעמוד השדרה? שכחתי לציין שצילום רנטגן של הצוואר יצא תקין.
  אשמח על כל כיוון מחשבה.
  תודה,
  טלי

  #17401
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  תחושת נימול

  טלי שלום

  תחושת נימול מקורה הוא תמיד עצבי. זה כמובן לא אומר שמדובר במחלה עצבית. פעמים רבות מדובר בלחץ על עצב, למשל עקב דיסק בולט בחוט השדרה וכו'. את צריכה כמובן להיבדק על ידי נוירולוג שיתרשם מה מקור התלונות, ולפי התרשמותו יפנה אותך לבדיקות המתאימות.

  כל טוב

  ד"ר רון דבי

  #17411
  tali almi
  משתתף

  בהנחה שאין לחץ של דיסק, לפי צילומי רנטגן שעשיתי – איזה עוד אפשרויות ללחץ יש? אני ממש אשמח לדעת מה האפשרויות ליצירת לחץ על העצבים.
  תודה,
  טלי

  #17416
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  לחץ זו אפשרות, אך לא האפשרויות היחידה, ויכול להיות למעשה בכל מקום לאורך העצבים. כל עוד לא נבדקת על ידי נוירולוג שהתרשם מהתלונות וערך בדיקה נוירולוגית , מדובר רק בהשערות.

  בברכה

  ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.