מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    אורח

אני סטודנט ועובד עם מחשב נייד כבר 3 שנים ואין בעיה. עבדתי שבועיים עם מחשב שולחני במקום העבודה – סביבת העבודה לא היתה נוחה והיד שעבדה עם העכבר נאלצה לשהות 6 שעות מידי יום באויר. החלפתי ידיים מפאת הכאב וכעבור שבועיים סבלתי מכאבים עזים שמלווים אותי עד עכשיו. הכאבים מופיעים החל מהאצבעות, כף היד, גב כף היד, פרקי האצבעות, שורש כף היד, אמה, מרפק – צד חיצוני וצד פנימי, זרוע וכתף. הכאבים הם בשתי הידיים אך בעיקר בימנית. בזמן מנוחה זה קצת עובר אבל מהר מאד זה חוזר גם אם הפעולה לא דורשת מאמץ. כאשר אני עובד שוב עם מחשב שולחני בצורה שהיא קצת דומה לתנוחה שגרמה (ככל הנראה) לבעיה הכאבים מתחזקים מאד.
    הייתי אצל האורטופד שקבע שאין בעיה אורטופדית. הייתי בקופ"ח ברפואה משלימה ואמרו שכנראה אין בעיה בידיים, כי אם הקרנה של כאבים מכיוון הצוואר והכתפיים – לדעתה, הכל שם תפוס וכנראה לוחץ על מערכת העצבים. היא ממליצה על דיקור סיני וכירופרקטיקה. מישהו אחר המליץ על תוסף מזון – "תיגבורית" לשם הקלה וריפוי הכאב.
    אין לי מושג עדיין מה הסיבה, מה הבעיה ומה הטיפול. אשמח לקבל תגובה. תודה מראש.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

כאבים בידיים

שלום,

במידה ומדובר בלחץ על העצביפ, אשר יכול להיות גם כתוצאה מתמוחה ממושכת ולוחצת יתכן שכדאי שתבדק על ידי נוירולוג. לעיתים כשמדובר בלחץ על העצבים אפשר לבצע בדיקת EMG (בדיקת הולכה עצבית לראות אם יש לחץ).

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.