מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #25067
  סיוון לוי
  משתתף

  שלום ד"ר. אני בת 25 בריאה.
  לפני כחצי שנה היו כמה ימים בהם הרגשתי רע מאוד, חלשה, כל כמה שעות הרגשה כאילו אני עומדת להתעלף, דפיקות לב מהירות. הלכתי למיון וטענו שזה מלחץ. מאז במשך שבועיים כאב לי הראש ללא ההפסקה. כל יום כל היום. לא כאב חזק אך עדיין כואב. הלכתי לרופא משפחה ולנוירולוג שעשה לי בדיקה שגרתית ואמר שהכל תקין. כך גם הרופא משפחה. מאז כל כמה ימים כואב לי הראש לפרק זמן ממושך- כמה שעות.. וגם הרבה פעמים קורה שאני מרגישה דקירות כל פעם במקום אחר בראש. לפעמים דקירות שיכולות להימשך שעה שעתיים ולפעמים מין כאב חזק על חצי ראש שנמשך כמה רגעים. לפעמים אני מרגישה כבדות בראש ואחת ל.. אני מרגישה נימול בו ובכל החלק העליון של הראש, לפעמים יש לי בחילות, ללא הקאות.
  אני מפחדת שיש לי את הגרוע מיכל , בחיים לא סבלתי מכאבי ראש ואני כלל לא ילדה לחוצה כך שאני לא בטוחה שזה מלחץ..אני מתלבטת אם ללכת שוב לנוירולוג למרות שאז ביקרתי אצלו והכל היה תקין. אני רוצה שישלול לי את הדבר הזה אבל אני מפחדת. מה לעשות ד"ר?

  #25072
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  דקירות במקומות שונים בראש אינן אופייניות למחלות נוירולוגיות קשות. לעיתים קרובות מדובר בכאב ממקור שרירי. אני מניח שהנוירולוג שבדק אותך צודק, ואילו היה לו ספק, הוא היה מפנה אותך לבדיקת CT וכו'. אבל את כמובן יכולה לחזור אליו.
  בברכה
  ד"ר רון דבי
  נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.