מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    רועי
    משתתף

שלום רב, מזה 3 שבועות שהחל אצלי כאב בשוק של רגל שמאל יחד עם הגיג שמאחורי הברך שמרגיש קשור אליו ולאחר מספר ימים הכאב עובר ליד שמאל, ו"מסתובב" שם.. ממרכז היד לכתף ולפעמים למפרק כף היד. לפעמים גם תחושה קלה של זרמים באצבעות יד שמאל . כך זה חוזר חלילה לרגל וליד, לפעמים ביחד וברמות כאב שונות. עם נעלים הכאב בשוק פחות מורגש.. רנטגן לצוואר וגב תחתון לא הראה משהו כמו גם אולטרסאונד לאורך הרגל. CT לראש בוצע לשלילת אירוע מוחי.. יש לציין שאני בן 32 בעל משקל תקין ובין פעמיים שלוש לשבוע עושה אימונים לא בעצימות גבוהה (כמובן שב-3 שבועות האחרונים הפסקתי..) אשמח לכל השערה או כיוון.
    אורתופד אמר לי שיתכן ובעיה נוירולוגית ושלח אותי גם ל emg. יש אפשרות לדעת מה האופציות הנוספות או השערה כלשהי? האם יתכן שאין קשר בין הרגל ליד?

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    לא בטוח שיש קשר בין הרגל לכתף, לא יכול לדעת. במידה והאורתופד לא מצא בעיה מבחינתו כדאי שתיבדק על ידי נוירולוג על מנת לשלול בעיה נוירולוגית, אם כי הסימפטומים כפי שאתה מתאר אינם טיפוסיים, אך כדאי שתיבדק.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

רועי
    משתתף

תודה על התגובה דוקטור,
    חייב לעדכן שכרגע הנימול התפשט לכף יד שניה ולכפות רגליים..
    בדיקת דם מראה שערכה מגנזיום תקינים (קראתי שיתכן וקיים קשר..)
    בבקשה עצתך,
    אני אובד עצות ולחוץ למען האמת

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    מגנזיום כמעט תמיד תקין. בד"כ נותנים מגנזיום גם כשהוא תקין, כי הוא יכול לעזור בעיקר לסימפטומים שרירים. מאחר שאתה מתלונן על הפרעות תחושה, במקום שתשאר בחוסר וודאות, אתה צריך להיבדק על ידי נוירולוג.
    כל טוב
    ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.