מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    אורח

לד"ר שלום,

אני בן 23 ואני סובל מכאבי תופת בעין ימין שלאחרונה החמירו כבר 4 חודשים. לפני 4 חודשים קרן לייזר כחולה פגעה לי בעין ימין בערך חצי דקה – דקה הקרן פגעה בעיני הימנית עד ששמתי לב.

מאז החלו כאבים בעין ימין ובחודש האחרון המצב בלתי נסבל. הלכתי כבר 3 פעמים לרופא עיניים, עשה לי בדיקת רשתית ויצאה תקינה ומבחינת ראייה אני רואה 6/6, ומבחינה חיצונית אין סימני פגיעה ברשתית, העין לא אדומה.

עם הכאבים בעין ימין מופיעים לעיתים כאבים בגב, וכאבים מתחת לסנטר. הלכתי לבדיקה נוירולוגית מלאה שיצאה תקינה.

אני חושש שהפגיעה היא עצבית והיא מגרה לי את תחושת הכאב החזקה מאחורי העין שמפריעה בתיפקוד היומיומי.

ממה אתה מתרשם שגורם לי כאבים? האם יש טיפול שהוא לא משכך כאבים, אלא טיפול בבעיה מהשורש כדי שהכאבים לא יחזרו כדוגמת ניתוח? או שפגיעה שכזאת גורמת לנזק בלתי הפיך?

תודה מראש.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום

קשה כמובן לדעת מה הסיבה לכאבים שלך. כאבים סביב בעין וסביב העין יכולים להיות הן מסיבות עיניות או נוירולוגיות. אני מבין שבמקרה שלך לא נמצא דבר, כך שמכאן, איני יכול להוסיף מעבר למה שאמרו לך הרופאים שבדקו אותך.
    גם אם לא נמצאה הסיבה, אתה יכול לקבל טיפול לסימפטומים.

בברכה

ד"ר רון דבי

אלמוני
    אורח

ד"ר שלום
    לא ענית לי על השאלה. שאלתי לגבי קרן לייזר כחולה שפגעה בעיני הימנית לחצי דקה – דקה והאם קרן כזאת שמכוונת למרכז העין יכולה לפגוע במקולה ולפגוע בעצב הראייה שמוביל למוח? האם כתוצאה מזה באים הכאבים העזים? והאם יש לזה טיפול שהוא לא לסימפטומים אלא לשורש הבעיה קריא לעצב עצמו(כדוגמת ניתוח)?

תודה מראש.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.