מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    רונאל
    משתתף

למעלה משנתיים אני סובלת מכאבים חזקים מאוד בכף רגל שמאל בעצמות המסרק ובעקב הרגל תוך הרגשת נימול בכפות הרגליים וכן תחושת מעין גרב- כרגע מטופל בtragine במינון של 40 (20 מ"ג בבוקר ו20 מ"ג בערב) בלי זה חיי אינם חיים לא מסוגלת לדרוך על כפות הרגליים. במהלך אותן שנתיים עברתי בדיקת MRI לכף רגל שמאל שם התגלה שאני סובלת ממורטון נוירומה תחת האצבע השלישית בכף הרגל בנוסף עשו לי לי בדיקת EMG חטופה ולא יסודית ונתגלה שיש לי דורבן וגם דלקת בתעלה הטרזלית או משהו כזה בינתיים הכאבים רק גוברים וממשיכים במיוחד אם אני דורכת/הולכת על כפות הרגליים היום עברתי בדיקת NCT וEMG ברמב"ם ע"י ד"ר לנדאו שנראה שעשתה את הבדיקה בצורה יסודית ביותר כולל החדרת מחטים לשרירים ברגל ימין- והיא טענה שיש לי פגיעה במערכת העצבים.
    במקביל ביקרתי אצל ד"ר רוזן ראומטולוג ברמב"ם והוא אמר שכדי להיפטר מהכאבים הדברים הראשוונים שצריכים להיעשות זה: ניתוח והסרת הנוירומה וניתוח בתעלה הטרזלית על מנת לשחרר את מוקד הכאב.
    במקביל ביקרתי אצל ד"ר מלמד מרמב"ם שהוא אורטופד מומחה לכף רגל וגם מנתח כף רגל שהזריק לי וקורטיזון לתעלה הטרזלית מה שעזר זמנית אבל לא יותר מזה והוא טען שאולי אני סובלת מפיברומיאלגיה או לחילופין גם לנתח את התעלה הטרזלית- כשדבריו היו קצת תמוהים בעיניי הרי הכאבים שלי הם אמיתיים והוא פטר אותי בתשובה של פיברומיאלגיה – הווה אומר שאין מה לעשות צריך להמשיך לסבול מהכאבים בלי יכולת טיפול! עלי לציין גם שלפני 11 שנה ריסקתי את קרסול הרגל המדוברת ועברתי ניתוח בשני הפטישונים המרוסקים. אודה לך מאוד מאוד באם תקרא זאת ותחווה את דעתך המלומדת בנושא במהירות האפשרית כי אני כבר ממש לא יכולה לחיות עם הכאבים הנ"ל, בנוסף הריני חולת קרוהן וסובלת מתת פעילות של בלוטת התריס שבדרך כלל מאוזנת ע"י אלטרוקסין בנוסף בשנים האחרונות החלה אצלי סוכרת גבולית מאוד (גלוקומין 1 ביום) ויתר לחץ דם שגם מאוזן ביותר (וקטור ווקטור+ ואמלודיפין 5 מ"ג פעם ביום) אודה על תשובה מהירה ביותר!

דר רון דבי
    מנהל בפורום

כאבים בכפות הרגליים
    שלום,
    כאבים בכפות הרגליים יכולים להיות מסיבות שונות, חלקן אורתופדיות וחלקן נוירולוגיות. אם האבחנה אצלך כי מדובר בבעיה אורתופדית, אז הטיפול הוא אורתופדי. אם יש חשש שיתכן שמדובר בבעיה עצבית, דהיינו נוירולוגית, כמו למשל נוירופתיה, אז כדאי שתפני לבדיקה והערכה על ידי נוירולוג.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.