מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #18645
    יאיר
    משתתף

    שלום רב .
    לפני כשבועיים וחצי עברתי ניתוח פתוח לכריתת תוספתן .
    לאחר הניתוח קיבלתי 2 זריקות וולטרן בישבן לשיכוך כאבים .
    במשך 4 ימים הרגשתי מעין איבוד תחושה באיזור של הזריקות אך מאחר והייתי טרוד בכאבים מהניתוח לא ייחסתי לכך חשיבות .לאחר 4 ימים התחלתי להרגיש כאבים ( מעיו הרגשה של שריפה ) באיזור הזריקה שאף מקרינים לאיזור הצד השמאלי של הירך . הכאבים טורדניים מאחר ואין שיפור כבר יותר משבועיים .
    האם יתכן שנפגע לי עצב בשל הזריקה ?
    האם הכאבים האלה אמורים לחלוף ?
    תודה רבה
    יאיר

    #18649
    דר רון דבי
    מנהל בפורום

    שלום

    יתכן שמדובר בגירוי כזה או אחר לעצב. הכאב השורף המקרין לירך עשוי להיות ממקור עצבי. במידה וכך הדבר יתכן שכדאי שתיקח תרופות נגד כאבים עצביים. כדאי שתתייעץ עם הרופא שלך או עם נוירולוג .

    בברכה

    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.