מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    kfir
    משתתף

שלום רב,

לפני כשלושה חודשים סבלתי מכאבים באזור שמתחת לצלעות שמאל לכיוון אגן, עברתי צילום חזה (ללא ממצאים) מספר אולטראסאונדים (שלא הצביעו על ממצא הקשור לצד זה (ציסטה מורכבת כ-3ס"מ בכליה ימין, מספר מוקדים אקוגניים בכבד שהגדול מביניהם 1.8ס"מ) יש לציין שכל מה שיצא בבדיקת האולטראסאונד נראה כך גם משנת 2005), רופאת המשפחה אמרה לי שאין לי שום דבר וזה רק שריר (למרוח וולטרן ולעשות ספורט). בתקופה הזו עשיתי הרבה מתיחות לגב וחזרתי לפעילות אירובית פעמים בשבוע. כל יום מתיחות פעמיים ביום. ואז התחילו לי כאבים מעל אזור הפופיק ובטן עליונה.
    הכאבים לא פסקו, לפעמים נחלשו ולפעמים חזקים יותר במיוחד בימים שאני מתכופף יותר. יש לציין שבשכיבה אני לא מרגיש את הכאב. אני מרגיש שהכאב כל יום משנה את האזור…פעם מעל הפופיק, פעם מצד ימין לפופיק…פעם מתחת לצלעות מצד ימין.
    אני דיי מתוסכל בגלל שזו תקופה ארוכה, עד שהגעתי לרופא פנימאי פרטי שאבחן לפי מישוש כי כנראה יש לי קרע בשריר, לפי ההסבר שלו – בנקודה הכי חלשה בבטן, נקודת החיבור. (ברגע שלחץ בנקודה זו התפתלתי מכאבים)
    כבר כשבועיים אני לוקח יומיים בשבוע מגנזיום, אך הכאבים עדיין לא עוברים…
    יש ימים שזה פשוט מתיש אותי (הכאבים הם לא חזקים מאוד אבל יותר "מתישים") כך שאני מגיע לסוף היום מותש מהמיחושים שמלווים אותי.
    חייב לציין שחזרתי למרוח וולטרן אתמול, ובשעתיים-שלוש הראשונות אני מרגיש הקלה אך זה חוזר.
    (לפני שהתחילו הכאבים בצד שמאל עברתי פיזיותרפיה לבעיה של קיצור שריר בכף רגל שאל, שבמהלכה היה עליי לבצע מתיחות לרגל לתקופה של חודשיים שלושה…)
    כמה זמן לוקח להבריא?
    האם עליי לעשות בדיקות נוספות?
    איזה התמחות ברפואה מתמחה בשרירים?
    אודה להתייחסותך

kfir
    משתתף

האם יש בדיקה אשר יכולה לאשר שזה נזק/פגיעה בשריר?
    אני חסר שקט…ומתוסכל…הכאבים לאחר שבוע וחצי של וולטרן הפכו להיות קלים יותר…אך הכאב במותן הוא במגע ממש שטחי.
    אנא עזרתכם

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום,
    תתייעץ עם הרופא שלך לגבי ביצוע בדיקת אולטרה-סאונד של השרירים במטרה לראות אם יש קרע או נזק לשרירים. אם מדובר בקרע של השריר אז לוקח חודשים עד שהוא מתאחה.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.