מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שי פוני
    משתתף

שלום רב, אני בן 40 1.90 שוקל 95ק"ג בריא חוץ מהבעיה שמטרידה ולא נותנת מנוח במהלך שלוש השנים האחרונות.
    יש לי כאב מתחת ובין הצלעות .כאב שמאוד מגביל אותי ביום יום אני ממשיך לתפקד ולעבוד (עבודה פיזית) רץ שלוש פעמים בשבוע 10 ק"מ עושה פילאטיס בקיצור ניסיתי הכל מדיקור ועד זריקות קורטיזון למקום .
    במרפאת כאב בהדסה עין כרם אובחן לטענתם intercostal nurelogia ניתנו זריקות כמו שנאמר ומשחת פלפל לא עזר .יש לציין שאני נשכב על הגב הכאב נרגע ואז אני ממשיך את היום .
    לא יודע אם יש קשר אבל היתה לי אבן בכליה שבוע אחרי שהיא יצאה ללא התערבות התחיל לי הכאב,וגם התחלתי להתאמן בצורה אינטנסיבית .
    די נואש ממשיך לנסות למצוא פתרון אשמח מאוד אם תוכל לעזור תודה ויום טוב.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום

לא נראה שיש קשר לאבן בכליות. הטיפולים בתסמונות כאב כרונייות יכולים להיות תרופתיים, זריקות לחסימת העצבים, טיפולים פיזיקלים ועוד. עדיף כמובן לאתר את הסיבה של הכאב, אני מניח שבמקרה שלך מדובר בנאורלגיה. מציע שתמשיך את הטיפול במרפאת כאב, קיימות טכניקות שונות לחסימת העצבים, החל מחסימת העצב עצמו, שורשי העצבים בעמוד השדרה, ובמקרים שלא מגיבים לטיפולים האלה גם גירוי של חוט השדרה על ידי קוצב. רוב הטיפולים האלה ניתנים במסגרת מרפאות כאב.

כל טוב

ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.