מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #19682
    דפנה
    משתתף

    אחותי בת 65, אחרי טיפולים כימוטרפיים מס חודשים, והקרנות של חודש וחצי., לאחר הוצאת גידול בסרטן השד.

    אלו הטיפולים:
    January 28-March 29, 2013: adjuvant adriamycin/cytoxan x 4 – followed by April 22, 2013 – taxol weekly x 12 weeks‎July, 2013 – radiation to the right breast [ ‎September 23, 2013 – arimidex 1mg daily x 5 years
    סובלת מאוד מאוד מכאבים, התיחל[ רק בשינה, (כאילו מוציאים לה את האצבעות מהידיים והרגליים, ,עם הזמן כאבים בכל הגוף, וגם ביום.

    מקבלת גאבאפנטין 900 מ"ג לאורך היום (בערב יותר), שוב, בתחילה עזר, עם הזמן פחות. לא ראתה נוירולוג.

    מזה חודש וחצי מקבלת גם:
    ANASTROZOLE 1 MG A DAY

    מה שגורם לה לכאבי פרקים ודימום וגינלי.
    איך עוברים את זה, בנוסף לטיפולים הקשים שעברה. עם הקאות, כאבים, ועוד…
    מהיכן תבא הישועה???
    תודה, דפנה

    #19707
    רינה
    מנהל בפורום

    תופעות נוירופתיות הן תופעה מוכרת לאחר טיפולי כימותרפיה. יתכן שלרפואה המשלימה יהיה מה להציע לצורך הקלה.
    שלחי לי מייל

    הרבה בריאות

    רינה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.