מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שגיא
    משתתף

דר דבי שלום.זה שגיא ואני אחרי שהייתי אצל כל הרופאים ועברתי ביקורות חוזרות ונשנות כולל אישפוז במחלקה נוירולוגית לפני חצי שנה וגם טיפול אצל פסיכיאטר במשך שבעה חודשים-הכל ללא שום שיפור.מה שכן אני מבין לאור כמות הבדיקות שעברתי שאין מחלה אורגנית אך עם זאת הכאבים הנוירופטיים הולכים ומחמירים בייחוד כאשר אני קם בבוקא מהשינה יש כאבי רגליים חזקים עם נימולים וקפיצות שרירים,עייפות קשה בקצוות של היממה כלומר בבוקר ובערב,נימולים גם בפנים וכאבי צוואר שכמות ולסתות,חוסר אונות,זיכרון חלש התכווצויות ודקירות בשרירים ,כפות רגליים וידיים מחליפות גוון בשינוי מזג אויר,לפעמים קושי לבלוע ולנשום,כאבים במפרקים וקפיצות שרירים בלתי רצוניות.נוירולוג מהקופה שלי אמר שיש לי המון תופעות שדומות לפיברומיאלגיה ולכן אני לוקח גאבאפנטן בשילוב של טיפול לחרדה שכולל שני כדורי ויפקס בבוקר ושני כדורי מרוניל בערב.הכאבים ברגליים פשוט קשים בבוקר ובערב ויש גם הזעת יתר.איך אני יכול לשפר את איכות החיים שלי-למרות שאין מחלה יש פה בעייה תפקודית .יש גם מיגרנות קשות.הכי חשוב זה שכאשר אני קם מהשינה יש כאבי שרירים כאילו ערב לפני רצתי מרתון.כאבי השרירים קשים מאוד.אשמח אם תמליץ לי מה לעשות כי כיום אין לי איכות חיים.תודה.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.