מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #15369
  אלמוני
  אורח

  שלום
  ביתי בת ה 9 סבלה בשבוע האחרון מכאבים חזקים מאוד ברגליים, לטענתה לא קיבלה שום מכה או התאמצה או עשתה פעילות גופנית יוצאת דופן.
  מדובר בכאבים שגרמו לה להתעורר משינה וכשניסתה לעמוד לא הצליחה.
  בפעם הראשונה זה קרה למשך כשעה ועבר רק לאחר מסג' ונורופן. ובפעם השנייה זה קרה למשך כ 10 שעות רצופות בהם ממש לא יכלה לעמוד וזחלה על הריצפה ואף הגעתי איתה למוקד על כסא גלגלים. לטענת הרופאים מדובר בהתכווצות שרירים כנראה וכל הבדיקות דם נראות להם תקינות.
  אני לא בטוחה שמדובר בהתכווצות אלא להפך הרגל היתה מאוד חלשה וזרוקה וכשנגעתי במקום הכואב לא הרגשתי שום שריר תפוס, ואי אפשר היה להגיע למצב של עמידה, נאלצתי להרים אותה וכל תנועה הכי קטנה גרמה לה לסבל רב מאוד.
  האם באמת אין מקום לדאגה כפי שהרופאים סוברים או שאתם ממליצים לי לפנות לתחום נוסף של הרפואה פרט לרופא ילדים. לפני כ 3 שנים זה היה קורה די הרבה פעמים ואז בטיפול הומאופטי הילדה קיבלה מגנזיום שעזר לה ומאז הבעיה לא חזרה עד עכשיו – בזמנו סבלה מסטרפטוקוקוס. בעבר זה היה ב 2 הרגליים ועכשיו זה היה באותה רגל פעמיים במשך השבוע. כשזה עובר זה נעלם אך זה מאוד מאוד מפחיד לראות את זה והעמידה והנסיון להליכה שגרמה לה לעיוות בכל הגוף במשך הרבה שעות.

  מה לעשות, אני מאוד מוטרדת ???????
  אשמח לקבל את דעתכם בענין.
  למי עליי לפנות ואיזה בדיקות נוספות עליה לעבור כדי לשלול דברים ולדעת בוודאות שמדובר בסתם שריר מכווץ כפי שסוברים הרופאים.

  #15371
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  הייתי מציע שתפני לנוירולוג ילדים.
  בברכה
  ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.