מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    rachel
    משתתף

שלום רב,
    כבר תקופה ארוכה, למעלה מחודש אני סובלת מכאבים שונים, הכאבים התחילו בכאבי ראש חזקים כמו רצועה שלוחצת על החלק הקדמי, יחד עם ראש צוואר תפוס מאוד, ללא שום הקלה גם בנטילת משככי כאבים למשך שבוע, לאחר שהנחתי כרית חמה על אזור הצוואר התפוס השתחררו לי קצת הכאבי ראש אז מאז יש לי הרגשה של כמו חנק בצוואר, קושי בסיבובי ראש, מוגבלות בתנועה, עם תחושה של ליחה וקושי בבליעה, כאבי ראש לסירוגין, כאבי שכמות, לעיתים כאבים זרועות, וכעת התחילו לי גם כמו זרמים ברגליים מתחת לברכיים. עשיתי בדיקת אצל רופא עיניים וצילום מערות אף והכל יצא תקין, התורים לרופאים (נוירולוגים, אורתופדים עמוד שדרה וצוואר) בקופה ארוכים וכנראה שגם הלחץ מהתופעות המוזרות עושה את שלו, התחלתי טיפול בדיקור סיני, אך התופעות המוזרות ממשיכות לצוץ, כל יום אזור נוסף מתחיל לכאוב מבלי שאזור אחר נרפא.
    אציין שמעולם לא סבלתי ממיגרנות, לרוב בריאה ועד לאחרונה הייתי מקפידה לעשות ספורט,
    מקווה שתוכל לייעץ ולעזור,

בברכה,
    רחל

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    נשמע כמו כאבים מפושטים יתכן ממקור שרירי (שרירי הקרקפת, זרועות וכו') ולא כמו מחלה נוירולוגית. בכל אופן, את צריכה להיבדק כמובן על ידי נוירולוג וגם ראומטולוג. פעילות גופנית, פיזיותרפיה, רפואה משלימה (דיקור, רפלקסולוגיה וכו') ותוסף של כדור מגנזיום יכולים לעזור.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.