מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    רוית
    משתתף

שלום רב,
    אני סובלת מכאבי גב תחתון כ-3 שנים לאחר שהרמתי ארגז כבד על הכתפיים ונשמע קנק..
    במקביל התחילו שיבושים נוספים והתחלתי לסבול מחיידק בקיבה והמחזור הפסיק.
    בבדיקת mri אובחנה פריצת דיסק בחוליות התחתונות.
    ניסיתי מרבית מטיפולים אלטרנטיביים (פיזיוטרפיה, דיקור, אוסתאופתיה וכו׳). שלא עוזרים.
    לפני חצי שנה עשיתי שאיבת דיסק שלא עזרה.
    סובלת מכאבי שרירים ממש חזקים בגב ברמה יומיומית עם קושי להתיישר מישיבה ובקושי מצליחה להתכופף ונמנעת מלבצע פעולות בסיסיות. מתקשה ו מתעייפת בקלות ולרוב צורכת ביומיום מוסקול שמקל מעט כשאין התקף שמשבית אותי למיטה.
    בדיקת emg בוצעה ברגליים ותקינה.
    אציין שיש לי תת פעילות בבלוטת התריס כ-22 שנים ובשנה האחרונה הבלוטה לא מצליחה להתאזן ורמת הנוגדנים מאוד גבוהה (550 ולאחרונה 800).
    זה קצת נשמע לא קשור וידוע לי שאין כרגע מודעות או מחקר מעמיק בנושא הסיליקון אולם -חשוב לי לציין שרק לפני כשלושה שבועות הסרתי שתלי סיליקון שהיו בגופי 13 שנים של חברת אלרגן שבוצע עליהם ריקול עקב פרסום של ה Fdi שלא הכילו סיליקון טהור אלא רעלים ומתכות. בכל אופן, תוצאות הביופסיה הינן שאני סובלת מדלקת כרונית כתוצאה מגרנולומה.
    האם ייתכן שמערכת החיסון שלי נפגעה/הורעלה ופגעה ברקמות השרירים ושהיא זו שגורמת לכל השיבושים בגוף או שאין קשר ושייתכן שאני סובלת מבעיה נירולוגית כלשהי?
    אשמח לדעת איזה בדיקות מומלץ לעשות על מנת לשלול בעיה נירולוגית ואיזה טיפול מומלץ?
    תודה מראש

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    לפי התיאור שלך לא נשמע שמדובר במחלה נוירולוגית. מה גם שבדיקת EMG יצאה תקינה. נראה שהבעיה העיקרית היא השינויים בעמוד השדרה. מציע שתתייעצי עם אורתופד מומחה לעמוד שדרה.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.