מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    עידן
    משתתף

אני בן 24 בריא ולא סובל ממחלות כרוניות כלשהן. מזה כ3 שנים אני סובל מכאבים בירכיים (בעיקר בחלק האחורי של הירך) הכאבים לא מופעים באופן סדיר או קבוע ולא תמיד בשתי הרגליים, לעיתים רק ברגל אחת. (ייתכן מצב בו אני סובל מכאבים ברציפות במשך ימים בודדים עד שבוע ולאחריו מס שבועות עד חודשים ללא כל כאב, לחלופין יכול להיות שבוע בו אני סובל מכאבים מספר שעות בודדות בכל יום – כלומר אין כרוניקה או מחזוריות קבועה)
    אבקש לציין כי הכאבים לא נגרמים לאחר פעילות ספורטיבית כלשהיא או פעילות גופנית מאומצת וכמו כן לא בשל לחץ נפשי שכן התקפות הכאבים קורות בכל עת וזמן ללא התראה מוקדמת וללא תלות בחיי היום יום)
    מדובר בכאב סביל אך מציק מאוד כאשר הוא לא מרפה. ניתן לתאר את הכאב כמעין דקירות ספק זרמים הנחלשים ומתחזקים באופן תדיר בערך ע"פ קצב הנשימה (ללא קשר למנגנון הנשימה)
    כדי להשכיח את הכאב בזמנים שהוא לא מרפה אני נוטל כדור משכך כאבים כדוגמאת אדויל /נורופן/איבופן ובד"כ מושגת רגיעה זמנית למשך שעות בודדות.
    כאשר הכאב מופיע בלילה, הוא מעיר אותי משנתי ולא מאפשר לי להרדם שוב עד שאני לוקח כדור משכך כאבים.
    הכאבים מקשים על התנהלות חיי היום יום הסדירים בעיקר בשעות בהן אני צריך ללמוד.
    בביקה נוירולוגית לא נמצא כל עדות לנזק במערכת העצבים. בבדיקת EMG שביצעת נמצא כי הבדיקה תקינה ללא עדות לנזק במערכת העצבים ההיקפית בגפיים התחתונות.

אודה להתיחחסותך 🙂

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום

כאבי שרירים הם דבר שכיח יחסית. לא תמיד מוצאים סיבה לכך. אני מבין שנבדקת כבר על ידי נוירולוג וגם עברת בדיקת EMG והכל תקין, כך שככל הנראה אין מדובר במחלה נוירולוגית.

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.