מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    ליהי
    משתתף

היי,
    החל ממאי החלו לי כאבים סביב ארובות העיניים כולל כאבי ראש וצואר ונשלחתי לבדיקת רופא עיניים שהכל יצא תקין והוא הפנה אותי לנוירולוג.. ביצעתי ct ראש וmr ראש שיצא תקין ( מלבד ציסטה קטנה מאחורי האף) וmr צוואר שנמצא בלטים בכל מיני גבהים אך בסיכום צוין בקע דיסק בחוליות 5 c6.
    התחלתי טיפולי פיזיותרפיה ולפני כחודשיים התחלתי לראות זבובים/חוטים בעין שמאל כל היום יחד עם כאבי עיניים ולעתים טשטוש ראייה יחד עם הכאבים בחלקו אחורי של הראש וסביב ארובות העיניים .. שבתי לרופא עיניים שבדקו אותי שוב ואמרו שהבדיקה מצויינת ולא רואים סיבה לתלונות שלי… הנוירולוג נתן לי כדור נורטילין במימון מאוד נמוך אך אין הטבה.. אשמח לייעוץ:):

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    לעיתים בכאבי ראש מיגרנוטיים יכולים להופיע הפרעות בראייה. הטיפול על ידי נורטילין אמור למנוע את התופעה, כי זה כדור למניעת מיגרנה, בהנחה וזו הבעיה. יתכן שאת צריכה להעלות את מינון הנורטילין או להחליף טיפול. תתייעצי בעניין עם הנוירולוג שנתן לך את הטיפול.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

ליהי
    משתתף

תודה על המענה,
    השאלה היא בכאבי ראש מיגרנוטיים רואים זבובים בשדה הראייה כל היום (מאחר ואני יודעת שזה מגיע בהתקפים) ???

דר רון דבי
    מנהל בפורום

בד"ר ההפרעה בראייה היא בזמן ההתקף.
    בברכה

ליהי
    משתתף

האם יכול להיות שישנו קשר בין כאבי הצוואר החזקים והשרירים הנעולים בצוואר ובכמות לבין כאבי ראש בצד שמאל וראיית החוטים בעין????

ליהי
    משתתף

האם יכול להיות שישנו קשר בין כאבי הצוואר החזקים והשרירים הנעולים בצוואר ובכמות לבין כאבי ראש בצד שמאל וראיית החוטים בעין????
    בנוסף לאחרונה אני שמה לב כי אני רואה כל הזמן חלקיקי אבק קטנים או דברים קטנים שהעין שלי לפתע קולטת מה עבר אף פעם לא היה לי וזה קצת מטריד אותי… יש לזה אולי הסבר?

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    הפרעות ראייה במיגרנה כמו ראיית זבובים או הפרעות בשדה הראייה מופיעות בזמן ההתקף ולא כל הזמן. במידה ומדובר בתופעה ממושכת שאינה קשורה בהכרח להתקפי כאבי הראש כדאי שתפני לרופא עיניים.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

ליהי
    משתתף

היי,
    תודה על המענה,
    שכחתי לציין שהייתי אצל לא מעט רופאי עיניים ומבדיקות חוזרות ונשנות אומרים לי שהבדיקה תקינה לחלוטין ( אני מדווחת על סימפטומים של היפרדות זגוגית אך בבדיקה לא רואים את זה אלא רק הדיווח זה על הפרדות זגוגית)… לכן חשבתי לשאול האם יכול להיות קשר לכאבי הצוואר הכרוניים עם כאבי הראש בפרט בצד שמאל בו אני רואה את החוטים בעין…
    האם יש עוד בדיקה שעליי לבצע מבחינה נוירולוגית ( עשיתי mri ראש שיצא תקין, צוואר בקע דיסק,) מאחר והשרירים תפוסים מעל חצי שנה בצוואר ובראש ( ברקות) וכן שרירי הפנים והעיניים…

דר רון דבי
    מנהל בפורום

לגבי המשך בירור ובדיקות עליך להיוועץ עם הנוירולוג שמטפל בך.
    בברכה

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.