מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    טלי
    משתתף

קיבלתי מכה מארון בראש בתחילת דצמבר המכה כאבה היה נפוח אך לא היו שום תגובות שבןענלאחר מכן כאב לי הראש 3 ימים כאבים שורפים במוקד רפואי נתנו אופתלגין.
    לאחר כשבועיים הדבקתי קצת תוספות שיער ויום לאחר מכן כאבלי כאבים שורפים בלילה שהלכתי לישון יום למחרת ביום הייתה הקלה ושוב בלילה . הנחתי שזה מהתוספות אז הורדתי אותן. גם לאחר שהורדתי כאב לי בבית חולים עשו לי בדיקות דם בדיקה נוירולוגית וקבעו שזה רגישות מהתוספות. הלכתי לביתי קבעתי לרופאת עור שבדקה את הקרקפת והקרקפת תקינה.
    לאחר מכן אצל נויירולגית שקבעה שעליי לעשות סיטי בגלל המכה בראש . ביצעו לי סיטי בתל השומר בדיקות דם ונויירולוג קבע שהיה לי זעזוע מוחי.אני בבית במנוחה. במהלך היום הראש סביר פחות כואב ובלילה לפני שינה הכאבים שורפים ןחריפים.
    שאלותיי
    האם הסיטי שולל כל גידול סרטן דימום או כל בעיה?
    נתנו לי כדור אלטרולט האם יכול לעזור,
    מגוענעוד כואב לי?
    האםmri זו בדיקה שיכולה להראות גידולים יותר מסיטי?
    מה יש לי ?
    משככי כאבים לא מגיבים לכאב
    מודאגת

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    תחושת שריפה בקרקפת זה לא סימפטומים של גידול סרטני. ככל הנראה מדובר ברגישות מקומית של העצבים בקרקפת, אולי עקב ההדבקה. אלטרולט יכול לעזור.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

טלי
    משתתף

דר רבי שלום
    אני כבר 10 ימים עם כאבי ראש לוחצים ושורפים בחלק העליון של הראש אחרי בדיקות דם ואחרי סי טי תקין אתצול הייתי שוב במיון והנויירולוגית בדקה אטתי וגם עיניים ואמרה שלא רואה משהו. כן המליצה לmriבכדי לשלוול.
    שאלתי האם בסיטי לא רואים גידולים? למה mri?
    אשמח להסבר מאוד מודטגת

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    ספק אם ייראו משהו ב- MRI. לא ברור לי מה הסיבה שהנוירולוגית שלחה אותך לבדיקת MRI, את צריכה לשאול אותה. ככלל MRI יכולה להדגים דברים שלא רואים ב- CT.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

טלי
    משתתף

אני שאלתי אותה בבדיקה היא אמרה שלא חושבת שצריך.
    ובסיכום אחר כך שהוציאה לי הרופאה הפנימאית היא אמרה שכותבים.
    ובנתיים כבר יום מס 11 ולי יש כאבים מוזרים שורף בראש העליון המוזר שבמהלך היום יש אבל כאילו נשלט אני עושה דברואז בלילה לפני שינה בא התקף אתמול פחות היום פתאום שוב שמקרין לגב העליון. היו קצת סחרחורות. ממש מודאגת שיש לי גידול

דר רון דבי
    מנהל בפורום

את צריכה להתייעץ בעניין עם הרופאים שמטפלים בך.
    בברכה

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.