מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אנג'י
    משתתף

שלום רב,

אני בת 25 ומזה חודש וחצי סובלת מכאבי ראש מאוד חזקים בעיקר בצד הימני של הראש ולפעמים גם בצד השמאלי.
    בגיל 16 אובחנתי כסובלת ממיגרנה ומאז אני סובלת מהתקפים שחוזרים אחת לכמה חודשים או לפעמים אחת לחודש (מטופלת ברילרט וריזלט) אך לאחרונה אני סובלת מהתקפים בערך כל יומיים כבר מעל חודש ימים והכאבים הפכו שונים מבדרך כלל בהתקף מיגרנה.

נבדקתי אצל נוירולוג ואף אושפזתי בבית חולים , עברתי שתי בדיקות CT בלי ועם חומר ניגוד ולפי הבדיקות האלה לא נמצא כלום ושום דבר שדורש התייחסות מיוחדת, לפי הבדיקות הכל כביכול תקין אך הכאב לא עובר ורק מחמיר עם הזמן.
    הכדורים אכן משפרים את הכאב אך התופעות לוואי קשות בעיקר של רילרט , לאחרונה גם שמתי לב לתחושות מוזרות של נימול בידיים ורגליים וגם חולשה ביד ימין.
    האם הסיבה לתחושת הנימול והחולשה ביד ימין ובגוף באופן כללי יכולה להיות תופעת לוואי של התרופה? והאם יש צורך שמלבד בדיקת הCT אעבור גם בדיקת MRI על מנת לשלול גורמים נוספים לכאב?
    שאלה נוספת היא האם יש גורמים נוספים או סיבות אחרות לכאב ראש כזה ואיך ניתן לאבחן?

אשמח לקבל תשובה.

בתודה מראש,

אנג'י

אנג'י
    משתתף

מישהו יכול לעזור לי?

דר רון דבי
    מנהל בפורום

אנג'י שלום
    אני מבין שכבר עברת בירור נוירולוגי מקיף כולל CT ולא נמצא דבר, כלומר מדובר ככל הנראה בכאב ראש ראשוני, כמו למשל מיגרנה. כדאי אולי שתפמי למרפאה לכאבי ראש או לרופא נוירולוג שמומחה בכאבי ראש.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.