מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    מונשה
    משתתף

שלום ד"ר רון דבי,

אני בן 47 בריא בד"כ , לפני כעשרה חודשים עברתי ניתוח כריתת כיס מרה עקב כאבים ברום הבטן ואבנים בכיס המרה.
    לא נוטל כדורים כלל.
    למעלה מחודש סובל מכאבים ברגליים ( בשתיהן) ירכיים ושוקיים וכן כאבי ראש
    בזמן העמידה ממש מרגיש אי יציבות ונפילה
    רופא משפחה פעמיים בדק אותי ולאחר בדיקות דם תקינות לרבות ברזל, ויטמין D,מגנזיום . והוא טוען שמדובר במשהו ויראלי.
    לפני כ4 ימים נבדקתי על ידי נוירולוגית וזו קבעה לאחר בדיקותיה שלדעתה היא לא רואה בעיה נוירולוגית ואין צורך בCT/MRI ראש, היא שלחה אותי לבדיקת EMG וכן NCV.

אדגיש שוב כאבים ברגליים לא חולפים והגרוע ביותר שאני לא יכול לעמוד מרגיש אי יציבות עד כדי צורך לשבת או להיאחז במשהו.

אבקש את חוות דעתך
    תודה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    השאלה כמובן אם יש בבדיקה הנוירולוגית ממצאים המסבירים את התחושות שלך. אני מבין שהנוירולוגית לא מצאה בעיה נוירולוגית. לעיתים כאבים ברגליים יכולים להיות עקב לחץ על העצבים בעמוד השדרה המותני או משנית לתרופות, למשל תרופות להורדת הכולסטרול או מסיבות אחרות. בדיקת EMG יכולה לראות אם יש בעיה בעצבים או בשרירים, כך שיש מקום לבצע את הבדיקה.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מונשה
    משתתף

דר רון תודה על התשובה.
    אבקש לעדכן כי הנוירולוגית ממצאים נוירולוגיים , אני לא נוטל תרופות כלל.
    עשיתי את הבדיקות לפני חצי שעה הכל תקין.
    הכאבים ברגליים ואי יציבות ממשיכים
    מה המלצתך להמשך טיפול?
    תודה רבה ויום טוב

מונשה
    משתתף

דר רון תודה על התשובה.
    אבקש לעדכן כי הנוירולוגית לא מצאה ממצאים נוירולוגיים , אני לא נוטל תרופות כלל.
    עשיתי את הבדיקות EMG NCV לפני חצי שעה הכל תקין.
    הכאבים ברגליים ואי יציבות ממשיכים
    מה המלצתך להמשך טיפול?
    תודה רבה ויום טוב

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    יתכן אם כך שלא מדובר בבעיה אורתופדית. מציע שתתייעץ גם עם אורתופד. בכל אופן, כדור מגנזיום יכול לעזור לכאבי שרירים, וגם רפואה משלימה כמו דיקור, עיסוי וכו'.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.