מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #15808
  אלמוני
  אורח

  אני בן 18 סובל ממגרינה כבר שנה.. עברתי תאונה לפני שבועיים שבה היה לי ניעור ראש(כתוצאה מבלימה פתאומים הראש עף אחורה והיה ניעור של הצאוור והראש ללא מכה) ומאז כול הזמן מתפותץ לי הראש מכאבים.. עברתי בדיקה אצל ניורולוגית והיא אמרה שהכול נראה תקין.. ולא ידעה מה יש לי ואמרה שזה יעבור .. אבל עברו כבר כמעט שבועיים מאז התאונה וזה לא נפסק פשוט מתפוצץ לי הראש לעיתים תכופות ויש לי מיגרנות לעיתים הרבה יותר תכופות.. זה ממש פוגע בי למשל כשאני מתקופף יש לי בחילות וסחרחורות.. כשאני בשמש אני לא מסוגל להיות בחוץ יותר מ 10 דקות כי ממש מתחיל לכאוב לי הראש.. ואני לא יודע מה לעשות בדקו אותי שתי ניורולוגים ואמרו שהכול נראה תקין ואין טעם לסיטי ראש.. וכדי להתנער מאחריות ממני פשוט היא אמרה לי שזה יעבור והיא לא רואה משהו מיוחד.. מזה יכול להיות? למה כואב לי הראש כול הזמן ולמה המיגרנות מופיעות לעיתים יותר תחופות? זה טבעי? והאם הכאבי ראש בשמש והסחרחורות בזמן התקופפות הן טבעיות?

  בנוסף אני רוצה לציין שאני מרגיש במיגרנות מאז התאונה שצד ימין שלי יותר חלש.. אני מרגיש אותו פחות במיוחד ברגל וביד ימין וזה ממש מקשה אליי.. וכבר פעמיים מאז בזמן מיגרנה ראיתי נקודה אדומה בעין ימין כשהסתקלתי על האור.. מזה יכול להיות?

  #15812
  אלמוני
  אורח

  היי,
  אני מבינה את דאגותייך ופחדייך.לפי דעתי תמיד מומלץ לקבל חוות דעה נוספת מרופא אחר,אולי הוא יפנה אותך לעשות כמה בדיקות או פשוט "יעלה"' על הבעיה במידה וישנה. קראתי מאמר מאוד מעניין על כך עם תרגום לכמה שפות כמו [color=]תרגום לצרפתית[/color] .
  אל תשכח שעברו "רק" שבועיים מאז התרחשה התאונה והגוף עדיין נמצא במצב של הלם.
  איני אומרת שתישאר אדיש כיוון שרק אתה יודע איך אתה מרגיש. גש לרופא נוסף,אל תתייאש.

  #15823
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  מיגרנה

  שלום

  תאונה יכולה כמובן להחמיר את המיגרנה. יתכן שעם הזמן הסימפטומים ושתפרו. במידה ויש כאבים המפריעים לך, יתכן שכדאי שתתחיל טיפול תרופתי. בנוגע ל- CT, תלוי כמובן מה ההתרשמות של הנוירולוג בבדיקה הקלינית. אם מדובר במיגרנה, הרי שלא רואים זאת ב- CT, אלא אם כן יש חשד לתהליך אחר.

  בברכה

  ד"ר רון דבי

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.