מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #16020
  אלמוני
  אורח

  א.ג.נ., שלום רב,
  שמי נופר ואני בת 22, באפריל 2008 עברתי תאונת דרכים שבמהלכה חוויתי צליפת שוט, חבלות בעמוד השדרה ועפנו עם כל הראש והגוף קדימה.

  לקחו אותנו לבית החולים שם עשו לנו סדרה של בדיקות שיצאו תקינות.

  לאחר חודש מזמן התאונה התחלתי להרגיש כאבים עזיםבצוואר ובגב התחתון, הופניתי ע"י הרופא לפיזיותרפיה ועד היום הנני עושה טיפולי פיזיותרפיה בצוואר ובגב התחתון שעוזרים ליום יומיים ואז שוב חוזרים הכאבים והמגבלות.

  בתקופה האחרונה המצב החל להדרדר, יש לי כאבים באמצע עמוד השידרה,בגב התחתון ובאזור השחמות, מדי פעם קצות האצבעות שלי הופכות להיות נפוחות ואדומות עם תחושת עקצוצים ושריפה כואבים.

  אציין כי מאז התאונה אני סובלת מצפצופים באוזן שמאל, מדקירות חדות מאוד בראש…לא בצדדים ממש בראש, זה מלווה עם סחרחורת וחסר יציבות.

  הלכתי לנוירולוג,הוא הפנה אותי לאף אוזן גרון והיא הפנתה אותי לבדיקת שמיעה…בבדיקת שמיעה היא רשמה כי התוצאות לא מותאמות.

  הערות כלליות: נמצא פער בין 15 SRT DB דו"צ ודיסקרימנציה 100 אחוזים, לליקוי בינוני ב AC PT FPH ABH,I GK HSV.

  TYPE A דו"צ.

  רציתי לדעת מה אומר התוצאות שהיא רשמה בבדיקת שמיעה? ממה נובעים הדקירות החדות בראש? אילו בדיקות ניתן לעשות על מנת לבדוק את מצבי…האם תחושת הנימול בקצות האצבעות קשורה לעובדה שיש לי בקע דיסק ב-3 חוליות בגב התחתון? היום עשיתי emg בגפיים התחתונות והוא יצא תקין.

  בנוסף, אתמול בדרכי לעבודה תקפו אותי דקירות חדות בראש והתעלפתי ללא איבוד הכרה, רופא המשפחה המליץ לי לגשת שוב לנוירולג אחר.

  תודה על הטיפול המסור שלכם, מצטערת על כל השאלות..

  נופר

  #16031
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  כאבי ראש

  שלום

  לעיתים לאחר חבלה או תאונה עלולים להופיע כאבי ראש, הקרויים כאבי ראש פוסטטראומתיים. בנוגע להירדמות האצבעות, פריצת דיסק בעמוד שדרה מותני יכולה לגרום לתחושת הירדמות או נימול בבהונות הרגליים. בנוגע לבדיקת השמיעה רצוי שתתייעצי עם רופא אף אוזן גרון.

  כל טוב

  ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.