מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #15381
  אלמוני
  אורח

  אני מאוד נבוך לפנות בעניין לרופא קופ"ח, ולכן אני פונה אליך בפורום זה.

  אני בן 34, ואני לעתים מאונן (פעם בשבוע-שבועיים).

  לפני שבוע אוננתי ותוך כדי המעשה תקף אותי כאב ראש אדיר, שמעולם לא היה לי כמותו, שהתמקד בשני צידי הראש (באיזור הרקות) ובחלקו האחורי, ומשם פשוט התפשט לעבר כל הראש.

  הכאב לא הרפה ממני אלא כעבור כשעה ולאחר נטילת משככי כאבים.

  מדובר בכאבי ראש עזים שמלווים בתחושה של לחץ אדיר בתוך הראש ובאיזור האחורי של הראש, כאילו משהו שם התפוצץ לי בפנים. מכיוון שזה היה חד פעמי ובכל זאת חולף, נרגעתי ולא עשיתי דבר בנדון.

  אתמול, הדבר חזר על עצמו בדיוק, אחד לאחד, והפעם אפילו משככי כאבים לא "ריפאו" אותי לגמרי ואני עדיין סובל מכאב ראש, אם כי הודות לתרופות הוא לא כ"כ נוראי כעת. אני מאוד מודאג מהתופעה.

  האם יש לך מושג מה זה יכול להיות ?

  במאמצים אחרים (פרט לאוננות) כמו הרמת משקלים, ואפילו קיום יחסי מין רגילים, הדבר מעולם לא קרה לי וגם לא מאז תחילת התופעה הנ"ל.

  אשמח לתשובתך.

  #15383
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  כאבי ראש

  שלום,
  אין מקום למבוכה בפנייה לרופא, זה הרי בדיוק תפקידו. ישנם כאבי ראש מסוגים שונים, וכאלה שמופיעים לאחר פעולות או אירועים שונים, כגון: מאמצים, יחסי מין, מאכלים מסויימים וכו'. כאבי ראש המופיעים אחרי או בזמן פעילות מינית, כולל אוננות, הם דבר שתואר בספרות הנוירולוגית. אמנם לא תופעה שכיחה, אך מוכרת וידועה.
  יתכן מאוד שזה המצב אצלך, אך בכל אופן, מאחר שמדובר בכאב ראש חדש וחזק, שלא היה קודם, מומלץ שתפנה לנוירולוג על מנת לשלול סיבות אחרות לכאבי הראש.

  בברכה

  ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.