מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #17129
  איציק
  משתתף

  שלום שמי איציק אני בן 24 וסובל כבר כמה שנים מכאבי ראש עורפיים, הייתי ונבדקתי אצל לא מעט רופאים. בקרתי אצל רופא א.א.ג ושם נבדקו אוזניי אולי זה נובע מהאוזן התיכונה או משהו כזה והכל היה תקין,בקרתי אצל אורטופד שבדק לי את הצוואר והכל יצא תקין, בקרתי אצל נירולוג וקבלתי הפניה לסיטי ושם נבדק הצוואר וגם הראש והכל יצא תקין,בנוסף בקרתי במעבדת שינה בבית חולים רמבם בחיפה, הרופאת משפחה חשבה שאולי זה נובע משינה לא תקינה בלילה וגם שם הוגדרתי כנורמטיבי לחלוטין, ועדין אני ממשיך לסבול מהתפרצויות כאבים כל כמה זמן(לפעמים זה קורא כל כמה ימים או שזה פעם בשבוע) בחלק האחורי ימני של הראש, הכאב מלווה בסחרחורות קלות ומידי פעם הרגשת בחילה ולפעמים גם תחושה כזו של מעין הליכת ירח(כאילו חצי ריחוף). אני כבר אובד עצות, הכאבים נמשכים אבל אין מושיע כמו מושיע כמו שנאמר, מצד אחד אני מבין את הרופאים.. אין ממצאים אין במה לטפל. ואז שוב פעם עולה שאלת מליון הדולר מה אני עושה עם הכאבים???
  קראתי איזה שהו מאמר,ומה שהצלחתי להבין ממנו זה שיכול ליהיות שיש משהו שמגרה את העצב באיזור שם וזה מה שגורם לזה, או שזה לחץ דם לא סדיר(תפו תפו אצלי הוא כמו בספר). לא יודע, אולי זו מגרנה או משהו כזה.. אולי תוכל להציע לי איזה שהו טיפול או להמליץ לי על איזה שהוא רופא אלילים או משהו כזה.. אני כבר מוכן לנסות הכל. תודה מראש.איציק.

  #17136
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  כאבי ראש

  איציק שלום,

  מאחר שאני לא מאמין ברופא אלילים לא אוכל להציע לך רופא שכזה. בכל אופן, אני שמח שכל הבירור היה תקין, זה לפחות שולל בעיות רציניות. מה שנותר זה כמובן להתרכז בטיפול בכאבים. יתכן כמובן שהכאבים העורפיים מקורם בשרירי הצוואר. בנוגע לטיפול אתה יכול לנסות מספר דרכים, כולל טיפולים שאינם תרופתיים כגון: דיקור, כירופרקטיקה וכו', אשר מטרתם לשחרר את מתח השרירים, וכמובן טיפולים תרופתיים ויש מגוון תרופות. בנוגע ללחץ מקומי על עצב באיזור העורף (הקרוי נאורלגיה) הסימפטומים הם די טיפוסיים, ואני משוכנע שאם זה היה המצב רופא נוירולוג היה מאבחן זאת.

  בברכה

  ד"ר רון דבי

  #17138
  איציק
  משתתף

  תודה רבה לך על העצה.. אני אנסה זאת ואקווה לטוב מה שנקרא!

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.