מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שולי
    משתתף

שלום לך ,
    אני בת 52 סובלת כל חיי מכאבי ראש ברקות . בארבע השנים האחרונות הכאבים החמירו מאד . בבדיקה אצל שני נוירולוגים נאמר לי שאלו כאבי ראש ממתח . אך בכל זאת, אלו כאבי ראש ללא הפוגה במשך כל היום מרגע ההתעוררות ועד שאני נרדמת בלילה . והבנתי שכאבי ראש ממתח הם התקפיים .האם הסיבה לכך יכולה להיות דלקת בכלי הדם בראש ? הכאב הוא פועם וחד . מקרין ללחי וללסת בצד האוזן, ובשני צידי הראש . גם פנים העין כואב ויש הקלה בעצימת העיניים . אך לא נמצא בבדיקת עינים לחץ תוך עיני או כל תסמין אחר . בשנים האחרונות הכאבים התפשטו וכעת כוללים גם : את שורש האף , מעל גבות העיניים , לאורך קו התפר של שתי האונות הפריאטליות ובקודקוד . ואגב כל נקודה שכואבת הינה שקועה ביחס לפני השטח שמסביבה .
    ממה יכולים לנבוע כאבים כאלו? אילו בדיקות כדאי לעשות? בתודה , שירה .

דר רון דבי
    מנהל בפורום

כאבי ראש

שלום

כאבי ראש ממתח יכולים להתבטא בצורות שונות. בהחלט הם יכולים להיות תמידיים במשך כל היום. אני מניח שאם הנוירולוגים שבדקו אותך חושבים שאלה כאבי הראש שלך כנראה שזו הבעיה. כאבי ראש ממקור כלי דם, כגון מיגרנות מתבטאים בצורה טיפוסית, ואין לי ספק שאם זאת הייתה הבעיה הנוירולוגים שבדקו אותך היו מזהים אותה.
    לכאבי ראש ממתח יש מספר טיפולים, החל מטיפולים לא תרופתיים וכלה בטיפולים תרופתיים.

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.