מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #15705
  אלמוני
  אורח

  שלום אני בחורה צעירה בת 22 ויש לי בעיית רגליים חמורה זה התחיל משברי מאמץ לפני 4 שנים עקב שירות צבאי ומאז אני סווחבת את זה וזה אף הולך ונהיה חמור יותר זה מגיע למצב שאני לא מרגישה לפעמים את הידיים או הרגליים והכפות רגליים שלי מתנפחות או מתחממות מאוד עד למצב של חוסר שינה עשיתי כבר 2 בדיקות MRI אחד מח והשני עמוד שדרה צווארי בבדיקות שקיבלתי נמצא הפרעה סנסורית מימיןאבל כאשר הרופא ראה את זה הוא לא ממש התיחס לה…השאלה אם יש לזה משמעות???? וכשהייתי מאושפזת בבי"ח עקב זאת נמצא דלקת במערכת החיסונית ככה לפחות טוענים שם …
  היום הרופא שטיפל בי הפנה אותי לעשות ביופסיה בעצמות של המח אני נורא חוששת ואני לא חושבת שצריך לקפוץ לשם כל כך מהר מה היית ממליץ לי לעשות???
  הגעתי למצב שאני מוכנה אפילו לפרסם את כל הבדיקות העיקר למצוא פתרון כי יש לי עוד הרבה מה לעשות עם הידיים והרגליים שלי…מה היית ממליץ לי לעשות?.??

  #15708
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  כאבי רגליים

  שלום

  הבעיה שלך מורכבת, וברור שלא אוכל לסייע לך ספציפית בפורום. קודם כל חשוב לראות אם בכלל מדובר בבעיה נוירולוגית. ממה שכתבת עדיין ספק רב אם זו הבעיה. בכל אופן על מנת להתקדם או לגבש דיעה יש כמובן צורך לבדוק אותך ולעבור על כל הבדיקות והבירורים שעברת.

  בברכה
  ובהצלחה

  ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.