מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #20363
    moor
    משתתף

    שלום ד"ר .
    אני בן 63 וסובל כבר שנים מכאבי שרירים בשני הרגלים , השרירים שורפים לי וכואבים כאשר אני לוחץ עליהם , לא כואבים כאשר אני הולך או עושה פעילות גופנית .
    אני מקבל תרופה בשם קריסטור 10 מ"ג כבר מספר שנים ואני חושב שזה בגלל התרופה הזו .
    בבדיקות דם אחרונות נמצא כי רמת הסוכר אצלי היא 113 , AIC=6.3% אינני יודע האם זו סכרת וזו הסיבה לכך .
    הכאבים במיוחד בבוקר לאחר שינת לילה .
    מה לדעתך הבעיה שלי ומה עלי לעשות ?
    תודה

    #20367
    דר רון דבי
    מנהל בפורום

    שלום
    כאבי שרירים ורגישות בשרירים יכולים להיות תופעת לוואי של סטטינים (קרסטור הוא סוג של סטטין), כך שזו אפשרות. תתייעץ עם הרופא שלך בנוגע לאפשרות לעשות הפסקה עם הקרסטור ולראות מה קורה. בנוגע לסוכר, נראה כסוכרת גבולית, בכל אופן לא נראה שייך לתלונות שלך, אבל טעון התייחסות של הרופא שלך (לא בהכרח יש צורך בטיפול תרופתי בערכים כאלה, אולי דיאטה וכו', תתייעץ עם רופא המשפחה).
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.