מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #25066
    ישראל
    משתתף

    שלום.
    קראתי את המאמר באתר, ובו הסבר על הסיבות, ואחת מהן מתאימה למקרה שלי (תרופות לטיפול לאחר צינתור (לפני כ 9 חודשים) והכנסת תומכנים, וסטטינים להפחתת כולסטרול). הקרדיולוג שלי אמנם מודע לכאבי השרירים הבלתי נסבלים ומיגבלות התנועה של מיפרקים, אך הוא מתרגש יותר מהסיכון הקרדיאלי, ולא הפסיק את חבילת ה"רעלים", אך הציע (תוספי מזון )Q10 ומגנוקס, שלא הוכיחו את עצמם דרמטית. אני פעיל מאד וספורטיבי, והמצב הנוכחי גורם לי סבל גופני ונפשי . יש פתרונות יצירתיים ?
    תודה .
    ישראל.

    #25071
    דר רון דבי
    מנהל בפורום

    שלום,
    השאלה כמובן אם הסטטינים גורמים לסימפטומים. במקרים קיצוניים בהם יש הכרח לקחת סטטינים, אך קיימות תופעות לוואי שאינן נסבלות, קיימות תרופות חלופיות. תתייעץ בעניין עם הקרדיולוג או עם מומחה לשומנים.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.