מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שגיא
    משתתף

דר רון דבי שלום!!!אני פונה אלייך ומבקש את עזרתך.היום קמתי יום חמישי עם חוסר תחושה מסויימת ברגליים וכאבי תופת.כאשר קמתי מהמיטה התקשיתי ללכת יל הרגליים ובהמשך היום כל היום היו כאבים חזקים מאוד ברגליים עם נימולים עיקצוצים ודקירות כואבות בשרירים.הכאב היה מהמותן עד כפות הרגליים במשך כל היום והיה פשוט בלתי נסבל.פשוט התקשיתי לעמוד על הרגליים.העיקצוצים והנימולים מופיעים גם בידיים פנים וצוואר עם התכווצויות שרירים לא נעימות.יש גם כיווץ בצדעיים.יש עיקצוצים בבית החזה עם עם התכווצויות שרירים בחזה.רגליים נרדמות בישיבה ויש מכות כואבות של השרירים.יש אימפוטנציה מוחלטת וזיכרון חלש.אני מתקשה לעבוד,ללכת ולתפקד בבית כאשר אין בינתיים שום איבחון.כאשר אני עושה פעולה עם הידיים יש רעד קל ודקירות בידיים ובחזה.בכיפוף ברכיים או גב מופיע רעד ברגליים.אני פשוט הולך וגועך והקושי מלווה אותי 24 שעות.אפילו כאשר מעשן או אוכל מרגיש נימולים בגב ובבטן שזה מוזר מאוד.אני פשוט נואש ולא מתפקד.יש טיקים בעיניים ובלחיים.כאשר הייתי אצלך פעם אחרונה העלית אפשרות של נוירופתית סיבים דקים אך אנשים שדיברתי איתם לא העידו על קושי כל כך גדול ועל הידרדרות ועייפות קשה כמו שמופיעה אצלי.דבר שני שנעלית הוא עוררות או רגשנות יתר של מערכת העצבים אך גם כאן מדוע יש הידרדרות יום יומית?אני מבקש ממך בכל לשון של בקשה שתשקול לעשות לי בירור אצלכם אפילו באישפוז.שמעתי על מחלות שקשורות בערוצי אשלגן שקשורות לאותה עוררות יתר ואולי צריך לעשות בירור באפיק הזה הבנתי שזה יכול לערב גם את המוח.כאשר אני מנסה לעשות הליכה אחרי זמן קצר מתחילים טיקים בעיניים ןהתקשות של צוואר ושכמות.האם יש בדיקות שתומכות באותן מחלות שקשורות לערוצי אשלגן והאם תוכל לעזור לי?אני סובל מכאבי ראש במשך כל היןם וזה פשוט נורא.אנא התייחסותך שנה טובה וגמר חתימה טובה .

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא שלום ושנה טובה
    הסימפטומים שלך מורכבים, ולא ניתן להסבירם על ידי בעיה נוירולוגית מסויימת. גם אם מדובר בנוירופתיה של הסיבים הקטנים, הרי כל הבירור שעברת היה תקין, למימלא הטיפול יהיה סימפטומטי על תרופות. מבחינת הבירור נראה לי שכבר עברת את הכל.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.