מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #20508
  ציון
  משתתף

  ד"ר דבי שלום,לפני שנה עברתי ניתוח קיבוע חוליות c4-c6 (ממילופאתיה צווארי)..הייתי אצלך בבדיקה במרפאה בהרצליה ואמרת לי שמבחינה מוטורית מצבי טוב מאוד והכאבים יחלפו עם הזמן.הניתוח הצליח (עברתי MRI אחרי הניתוח),התעלה הורחבה והשתל במקום.בשבועות האחרונים אני סובל משריפות חזקות ביד ימין ושמאל ,נימול בירך שמאל ובאזור המפשעה שריפה קשה(מה שלא היה אלא בימים האחרונים)…מבחינה מינית אינני מסוגל לגמור כבר חודש….השריפות קיימות כבר 8 חודשים אולם כעת השריפות חזקות יותר.
  האם המצב הפיך והאם הבעיה עלולה להחריף ?יש מה לעשות בנידון ?אושר לי קנאביס רפואי אולם החשש שלי הוא להידרדרות מבחינה מוטורית. מבחינה זו ,אני רץ והולך וחוץ מלחץ עצבי בכפות הידיים אין שום בעיה אחרת. מטריד אותי מאוד הנושא המיני .האם עקב הפגיעה שיש בחוט השדרה המצב מידרדר? מטרת הניתוח הייתה לשחרר לחץ מהחוט ,מה שהושג כי התעלה הורחבה ושמו קיבוע…..

  #20517
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  מבחינת התחושות, בד"כ עם חלוף הזמן ועם שחרור הלחץ המצב צפוי להשתפר, זה מה שקורה בד,כ. בנוגע לתפקוד המיני, יתכן עקב פגיעה בחוט השדרה, אך גם יתכן על רקע מתח נפשי, או לחץ. בכל אופן, יש בהחלט מקום שתפנה לייעוץ בעניין (על ידי אורולוג שמומחה לכך), כי יש אפשרות לעזור.
  בברכה
  ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.