מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #25306
  הילה
  משתתף

  שלום ד״ר,
  לפני כארבעה חודשים סבלתי מסחורחורת לא סיבוביות במהלך היום וחולשה בגפיים והרופאה הפנתה אותי לmri, הוא יצא תקין והיא טעמה שהכל מחרדה, התחלתי לקחת אסטו 10 מ״ג ביום והרגשתי משמעותית יותר טוב, הסחרחורת והחולשה נעלמו.
  אומנם לפני כחודשיים התעלפתי ואבדתי את ההכרה לכ2 דקות כאשר חוויתי סחרחורת סיבסית לפני ששבתי להכרתי, וכשהתעוררתי הידיים שלי נרדמן למשך 5 דקות, הופנתי לבי״ח ועשו לי בדיקה נירולוגית, לחץ דם וא.ק.ג שיצאו תקינות. שוחררתי והופנתי לבדיקות eeg, אקו לב והולטר. הeeg ואקו לב יצאו תקינות ואת ההולטר עדיין לא עשיתי..

  בשבועיים האחרונים אני חשה כבדות ברגל ימין שבאה והולכת (היא לא משפיעה על ההלכיה אבל היא מעין תחושה מוזרה) ובנוסף קרה לי פעמיים בחודש האחרון שבמהלך שינה, בזמן שכיבה, התעוררתי והתחילה לי סחרחורת סיבובית לכמה שניות שפשוט עצמתי את עיניי ונרדמתי שוב וכשקמתי לא הרגשתי משהו..
  האם לדעתך זה מצריך בדיקת נירולוג? או שיכול להיות שהחרדה קצת התגברה בחודש האחרון? פשוט הנירולוגית שבדרה אותי קצת מיואשת ממני ואומרת שאני מדמיינת, מצד אחד אני לא אוצה לזלזל מצד שני אני תוהה אןלי אני סתם בלחץ.

  בתוקה מראש,
  הילה

  #25326
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  יתכן שכמו שאמרה לך הרופאה הסימפטומים שלך נובעים מחרדה, אבל מאחר שחלק מהסימפטומים הם בעלי אופי נוירולוג, כמו למשל הסחרחורת הסיבובית, כדאי שתבדקח גם על ידי נוירולוג.
  בברכה
  ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.