מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    משתתף

שלום רב,

יש לי לעיתים קרובות תחושות קור באזור הבהונות בכפות הרגליים ולעיתים גם בכריות ושאר הרגל כאשר שאר הגוף בסדר וגם שאני נמצא בסביבה חמה ועם גרביים ונעליים. לעיתים רחוקות, בעבר היו לי גם תחושות חום ושריפה שחלפו.

האם להניח לזה או להיבדק על ידי רופא שישלול דברים אחרים ואולי יפתור את הבעיה? איזה רופא מתאים לכך? (אם זה נוירולוג אז ראיתי שלכל אחד יש תתי התמחויות שונים בתחום, איזה מתאים ואיזה בדיקות יעשו לי?). פעם שאמרתי זאת לרופא משפחה הוא לא כ"כ התייחס לזה או הפנה אותי למישהו ולבדיקות.

אינני יודע אם זה קשור לתחום שלך אך, בנוסף יש לי גם כאבים ,לחץ ועומס מזה 4 שנים באזור העקבים בעיקר בעת עמידה. Pes plano Valgus Good ROM of the ankle and subtalar Tenderness in the planter fascia proximal, Tight achilles, Hyperlaxity of joints אבחנה planter fascitis המלצות: for stretching of the achilles הערות: for accomodative shoe inserts with some medial arch support..

אורטופד נוסף הוסיף בליטה גרמית עם לחץ של הנאביקולר כלפי הרצפה, דלדול בכריות השומן.
    לא מרגיש הבדל מהותי בין הבוקר לשאר היום כך שככל הנראה לא מדובר בדורבן. מדרסים וטיפולים משלימים סייעו רק חלקית.

תודה רבה.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    תחושת קור בגפות הרגליים תתכן כסימפטום עצבי. לא בהכרח מחלה אלא לעיתים נטייה או תכונה של העצבים. כדאי כמובן שתתייעץ עם אורתופד כף רגל על מנת לשלול בעיה אורתופדית, וגם עם נוירולוג שיעריך אם יש בעיה עצבית, וישקול אם יש מקום לבצע בדיקת הולכה עצבית (EMG).
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.