מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אירית
    משתתף

היי
    לפני 13 שנה עברתי ניתוח להגדלת חזה
    לאחר שנה בדיוק הרגשתי יום אחד לחץ על השד כמו חגורה מהודקת וכאב לוחץ שלא מרפא עד היום כבר 13 שנה יחד עם זאת הצלעות כואבות לי מאוד כשאני שוכבת על הגב והגב מקביל לשד למעלה יש לי תחושות של עיקצוץ זרמים והרגשה של גודש בשד וכובד כאילו יש לי משקולת כבדה בפנים השד . לפני 8 חודשים הוצאתי את השתלים ועדיין אין שיפור סובלת מאוד גם הדופק שלי חזק שאני מרגישה אותו
    מציינת שאני עברתי בדיקות והכל תקין גם mri שד עמוד שידרה מיפוי עצמות הכל תקין . השאלה אם זה יכול להיות פגיעה עיצבית בעצבים של השד מהניתוח שנעשה לפני 13 שנה ? מה עלי לעשות אני פשוט מיואשת לא יודעת למי לפנות לאבחנה שיגיד לי מה זה ?

*כל תרופה שאני לוקחת לא עוזרת ליריקה במינון גבוה גם לא עזר

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    יתכן שהייתה פגיעה בעצבים מקומיים, קשה לדעת. תנסי אולי טיפול נגד כאב נוירופתי. אולי כדאי שתתייעצי עם נוירולוג בקופה.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

אירית
    משתתף

בניתוח לפני 8 חודשים כשהוציאו לי את השתלים המנתח שהוציא אמר שהשתל לחץ לי על העצב האם זה נראה לך ועדיין אין לי שום שינוי כבר 8 חודשים?

דר רון דבי
    מנהל בפורום

אני לא יכול כמובן לדעת, אבל אם זה מה שאמר המנתח אז כנראה זה מה שהוא התרשם בניתוח. בכל אופן, כאב ממקור עצבי יכול להימשך זמן ארוך. במידה וזאת הבעיה, אז ישנן תרופות שמקלות על כאב עצבי.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

אירית
    משתתף

תודה על התשובות אבל יש מצב שזה יחלוף והעצב יישתקם ???

דר רון דבי
    מנהל בפורום

כן, יש מצב. לעצבים יש יכולת להשתקם. לפעמים התרופות גם מרגיעות את הכאבים ואחרי הפסקתן הכאב פוסק.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.