מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #18140
  אדריאן
  משתתף

  שלום ד"ר דבי
  לגבי תשובתך על ההודעה שרשמתי לך, קל לומר אין את מי להאשים… אלא לחשוב חיובית. איך אפשר לחשוב חיובית כשאין תרופה לדבר? אם איזה הרגשה ורמת חיים אדם בעל ניוון שרירים גנטי יכול לחיות לעתיד? אחרי כל הדחייה החברתית ?

  שאלה: האם אתה כרופא הייתה מוכן שהבן שלך שחולה במחלה כזאת יהיה דחוי על ידי החברה בה הוא חי? שנשים יגידו לו : אתה רזה מדי, למה יש לך צלקת בשפה? ויסתכלו עליך בצורה מוזרה? כמו כל הזמן על הידיים והכל? הנשים לא מפגרות ולא מטומטמות כי הן יודעות מה לא בסדר כשרואות גבר… היום בחברה הישראלית יש סטיגמה לחיפוש אחר הגבר המושלם או לפחות חצי מושלם אבל שיראה טוב חיצונית… האם אתה היית מסכים שהבן שלך יהיה דחוי וכאבא לחשוב על כך שאולי לעולם לא יוכל להתחתן בגלל הבעיה הזאת?

  בכלל לא קל לאדם שנולד עם מחלות רבות כפי שאני סבלתי כל ילדותי שהם ליקוי שמיעה יקוי דיבור עיוורון צבעים גנטי ניוון שרירים גנטי וכו'… ?

  #18141
  אדריאן
  משתתף

  שלום דר דבי

  אני מתכנן לעשות סיאנס כדי לברר את זה. ולשאול את הסבתא או הסבא אם מישהו נולד ככה ברומניה ואם כן אז לשאול למה אלוהים יצר אותי ומי אחראי לזה האם אלוהים או השטן.

  #18189
  קורל
  משתתף

  אל תיהיה ככ עצוב תאמין לי לכולם יש בעיות בחיים.. ואל תעשה סיאנס זה ממש אסור לפי התורה אתה תסבול יותר.. קיצור תגיד תודה במצב שאתה ולא יותר גרוע אתה צריך לחשוב שיש. בריאים ממך אבל גם חולים ממך לא חסר חסר..

  #18193
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  אני מקווה מאוד בשבילך שתמצא דרך להתמודד עם המצב. צריך לזכור שלא כל מחלת שרירים, כולל ניוון שרירים, פירושה שיתוק וחוסר תפקוד, יש הרבה אפור באמצע, לא הכל שחור. יש לי הרבה פציאנטים עם מחלות שריר , ניוון שרירים וכו' שמתפקדים טוב, ניידים, וממצים את עצמם. יכול מאוד להיות שתמיכה ויעוץ מקצועי יוכלו לעזור לך.
  כל טוב
  ד"ר דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.